Namn | Третій етап чемпіонату України сезону 2013/2014 |
---|---|
Turneringstyp | Individuellt |
Status | Avslutad |
Turneringen har lagts till | 01.01.2014 |
Land | Україна |
Stad | Харків |
Anmälan startar | 01.01.2014 20:50 |
Anmälan avslutas | 31.01.2014 11:30 |
Turneringen startar | 01.02.2014 |
Участников | 43 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | |||||||
Груповий етап | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 2 - | |||||||
Вища ліга | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 3 - | |||||||
Перша ліга | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 4 - | |||||||
Плей-оф | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 5 - | |||||||
за 23-26 місця | Avslutad | 3 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Förnamn | Land | Stad | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraine | Odesa / Kyiv | |||
2 | Sergii Tsyba | Ukraine | Kyiv | |||
3 | Roman Ignatenko | Ukraine | Mariupol | |||
4 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraine | Odesa | |||
5 | Vitaly Skorobogatov | Russia | Saint-Petersburg | |||
6 | Oleksii Korabel | Ukraine | Irpin | |||
7 | Dmytro Donets | Ukraine | Kyiv | |||
8 | Viacheslav Patekhin | Russia | Kursk | |||
9 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraine | Kharkiv | |||
10 | Igor Scherbakov | Russia | Kursk | |||
11 | Viktoriya Noselivska | Ukraine | Kyiv | |||
12 | Anatoliy Sapozhnikov | Ukraine | Odesa | |||
13 | Yevhen Rykun | Ukraine | Kyiv | |||
14 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraine | Kyiv | |||
15 | Maxim Starkov | Russia | Kursk | |||
16 | Maksym Peskov | Ukraine | Kyiv | |||
17 | Valentyn Korabel | Ukraine | Irpin | |||
18 | Pavel Churilin | Russia | Kursk | |||
19 | Anton Umansky | Ukraine | Kyiv | |||
20 | Sergey Patekhin | Russia | Kursk | |||
21 | Dmytro Litvinyuk | Ukraine | Kirovohrad | |||
22 | Zaychuk Olexandr | Ukraine | Kyiv | |||
23 | Sergey Ivanov | Russia | Kursk | |||
24 | Evgeniy Matantsev | Ukraine | Kirovohrad | |||
25 | Alexander Makushkin | Russia | Kursk | |||
26 | Nikolay Krokhmal | Ukraine | Оdesa | |||
27 | Orest Tkach | Ukraine | Vyshneve | |||
28 | Serhiy Talimonchyk | Ukraine | Kyiv | |||
29 | Igor Martynenko | Ukraine | Kharkiv | |||
30 | Denys Derkach | Ukraine | Kharkiv | |||
31 | Igor Zaporojets | Ukraine | Kyiv | |||
32 | Dmytro Derkach | Ukraine | Kharkiv | |||
33 | Vitaliy Ignatenko | Ukraine | Mariupol | |||
34 | Sofiya Kylymnyk | Ukraine | Kyiv | |||
35 | Anastasia Garkovskaya | Ukraine | Kyiv | |||
36 | Mykhaylo Spalek | Ukraine | Kharkiv | |||
37 | Oksana Derkach | Ukraine | Kharkiv | |||
38 | Oleg Bondarenko | Ukraine | Kharkiv | |||
39 | Tamara Shalomayeva | Ukraine | Kharkiv | |||
40 | Borys Chekhachev | Ukraine | Kharkiv | |||
41 | Yuriy Bondarenko | Ukraine | Kharkiv | |||
42 | Vitaliy Nevolnychenko | Ukraine | Kharkiv | |||
43 | Alexander Pilipenko | Ukraine | Kharkiv | |||
|