Namn XIX Чемпионат Санкт-Петербурга
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 04.09.2010
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Anmälan startar 04.09.2010 00:00
Anmälan avslutas 26.09.2010 11:15
Turneringen startar 26.09.2010
Участников 51
Maximalt tillåtna deltagare 120

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Групповой Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Лиги Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Финальная Лига Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Финал Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Итоговое положение
Förnamn Land Stad Rating
1 Ivan Zaharov Ruošša Moskva 40
2 Yanis Galuzo Ruošša Moskva 39
3 Alexander Miloradov Ruošša Moskva 38
4 Alexey Zaharov Ruošša Moskva 37
5 Oleg Dmitrichenko Ruošša Sankt Petersburg 36
6 Dmitriy Petrov Ruošša Moskva 35
7 Alexandr Kosyrev Ruošša Moskva 34
8 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg 33
9 Anton Legkov Ruošša Sankt Petersburg 32
10 Stepan Korotkiy Ruošša Moskva 31
11 Andrey Voskoboynikov Ruošša Sankt Petersburg 30
12 Vasiliy Lyutorovich Ruošša Sankt Petersburg 29
13 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva 28
14 Dmitry Soloviev Ruošša Mytisjtji 27
15 Megrabyan Alexander Ruošša Moskva 26
16 Alexandr Zhulyabin Ruošša Noginsk 25
17 Yuriy Prostakov Ruošša Ljubertsy 24
18 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg 23
19 Dmitriy Koshman Ruošša Moskva 22
20 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg 21
21 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg 20
22 Pavel Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg 19
23 Shadrin Pavel Ruošša Sankt Petersburg 18
24 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg 17
25 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg 16
26 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg 15
27 Igor Masloboev Ruošša Sankt Petersburg 14
28 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg 13
29 Mischenko Filipp Ruošša Sankt Petersburg 12
30 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt 11
31 Kashentsev Igor Ruošša Moskva 10
32 Belavina Alexandra Ruošša Sankt Petersburg 9
33 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg 8
34 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg 7
35 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg 6
36 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg 5
37 Igor Petrov Ruošša Sankt Petersburg 4
38 Petr Mozhaev Ruošša Moskva 3
39 Maligin Artem Ruošša Sankt Petersburg 2
40 Mihail Margolis Israel Бенидорм 1
41 Александр Окунев Ruošša Sankt Petersburg 0
42 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg 0
43 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 0
44 Kuruch Darja Ruošša Sankt Petersburg 0
45 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt 0
46 Andreev Igor Ruošša Sankt Petersburg 0
47 Alexey Klimko Ruošša Sankt Petersburg 0
48 Shubbe Leontiy Ruošša Sankt Petersburg 0
49 Solovjov Igor Ruošša Sankt Petersburg 0
50 Vaganov Alexander Ruošša Sankt Petersburg 0
51 Kuznecov Vladislav Ruošša Sankt Petersburg 0