XXVIII Чемпионат Санкт-Петербурга 3 этап. Мастера

Турнир в актовом зале школы 171 на 4 этаже.
Регистрация на месте 10.00-10.30
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Adress школа 171. ул.Маяковского, 9
Telefonnummer +79213889821
E-mail vskorobogatov@mail.ru
Anmälan startar 27.02.2020 19:00
Anmälan avslutas 09.03.2020 10:30
Turneringen startar 09.03.2020
Время начала 11.00
Участников 36
Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Групповой этап Avslutad 1 09.03.2020 11:30 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Первая Лига Avslutad 1 09.03.2020 14:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Высшая Лига Avslutad 1 09.03.2020 14:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Плей-Офф Avslutad 7 09.03.2020 16:15 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Namn Land Stad Rating Очки МР
1 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 100 445
2 Boris Velmoga Ruošša Sankt Petersburg 97 422
3 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg 95 408
4 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg 93 399
5 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg 91 387
6 Oleg Salamatov Ruošša Sankt Petersburg 90 375
7 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg 89 366
8 Artem Blinov Ruošša Sankt Petersburg 88 361
9 Georgiy Levashov Ruošša Sankt Petersburg 87 358
10 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg 86 354
11 Semyon Bityukov Ruošša Sankt Petersburg 85 349
12 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt 84 343
13 Daniil Perov Ruošša Sankt Petersburg 83 336
14 Aleksandr Spirin Ruošša Barnaul 82 330
15 Vadim Matveev Ruošša Sankt Petersburg 81 325
16 Ksenia Oboeva Ruošša Sankt Petersburg 80 321
17 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg 79 316
18 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg 78 311
19 Dasha Obukhova Ruošša Sankt Petersburg 77 306
20 Alexander Nagorniy st. Ruošša Sankt Petersburg 76 296
21 Elena Stoljarova Ruošša Sankt Petersburg 75 284
22 Shirskiy Artem Ruošša Sankt Petersburg 74 269
23 Mikhail Kovalenko Ruošša Sankt Petersburg 73 252
24 Yakunchikov Nikita Ruošša Sankt Petersburg 72 238
25 Bogomolov Aleksei Ruošša Sankt Petersburg 71 223
26 Yakunchikov Andrey Ruošša Sankt Petersburg 70 212
27 Михаил Богомолов Ruošša Sankt Petersburg 69 204
28 Pavel Simonov Ruošša Sankt Petersburg 68 198
29 Maksim Maksimov Ruošša Sankt Petersburg 67 188
30 Nikita Tikhomirov Ruošša Sankt Petersburg 66 176
31 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 65 163
32 Edward Sazanov Ruošša Sankt Petersburg 64 139
33 Andrey Tikhomirov Ruošša Sankt Petersburg 63 116
34 Georgiy Belov Ruošša Sankt Petersburg 62 104
35 Dmitry Alekseev Ruošša Sankt Petersburg 61 82
36 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg 60 1