Десятый ЗАКЛЮЧИТЕЛЬНЫЙ этап многоэтапной Московской Лиги Тороса.
Свежие поляны, новые шайбы, авторский регламент.
Результаты -- в ITHF.
Взнос 500р.
Свежие поляны, новые шайбы, авторский регламент.
Результаты -- в ITHF.
Взнос 500р.
Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Moskva |
Adress | г. Москва, 2-й Вышеславцев пер., д.17, стр.2, Клуб КВН «Скворечник» |
Telefonnummer | 89032601588 |
[email protected] | |
Anmälan startar | 26.01.2020 00:00 |
Anmälan avslutas | 28.02.2020 00:00 |
Turneringen startar | 28.02.2020 |
Время начала | 19-00 |
Участников | 19 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Группы | Avslutad | 1 | 28.02.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Avslutad | 1 | 28.02.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 3 - | ||||||||
Play-off | Avslutad | 7 | 28.02.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 4 - | ||||||||
Play-off. Первая лига | Avslutad | 5 | 28.02.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 5 - | ||||||||
Матч за 7-е место | Avslutad | 3 | 28.02.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 6 - | ||||||||
Матч за 7-е место в Первой лиге | Avslutad | 3 | 28.02.2020 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | Очки МР | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yuriy Prostakov | Ruošša | Ljubertsy | 375 | ||||
2 | Alexander Galkin | Ruošša | Volgograd | 339 | ||||
3 | Victor Poberezhny | Ruošša | Novosibirsk | 316 | ||||
4 | Vladimir Orlov | Ruošša | Moskva | 298 | ||||
5 | Eva Ozerova | Ruošša | Tjerepovets | 277 | ||||
6 | Maria Miloradova | Ruošša | Moskva | 249 | ||||
7 | Alexander Prokopov | Ruošša | Moskva | 227 | ||||
8 | Yuriy Popov | Ruošša | Moskva | 200 | ||||
9 | Alexey Balitskiy | Ruošša | Moskva | 177 | ||||
10 | Andrey Ponomarev | Ruošša | Moskva | 154 | ||||
11 | Sergey Nekrasov | Ruošša | Moskva | 120 | ||||
12 | Sergey Pugachev | Ruošša | Zheleznodorozhnyy | 94 | ||||
13 | Vladimir Borisevich | Ruošša | Moskva | 58 | ||||
14 | Dmitry Gufranov | Ruošša | Moskva | 28 | ||||
15 | Nikita Danilov | Ruošša | Moskva | 11 | ||||
16 | Ivan Danilov | Ruošša | Moskva | 8 | ||||
17 | Anton Urakaev | Ruošša | Moskva | 5 | ||||
18 | Aleksandr Dvinyaninov | Ruošša | Moskva | 3 | ||||
19 | Ivan Golyshev | Ruošša | Moskva | 1 | ||||