Program:
09.00 Cup
09.30: Grunnspill – to grupper
11.00: Veteran grunnspill – alle mot alle
11.30: Lunsj
12.00: Kvartfinale og semifinale i cupen
12.15: Mellomspill (A, AB og B)
14.30: Sluttspill: Åttendelsfinale i A- sluttspill. Kvartfinale i B-sluttspill
17.00: Finale – Åpen klasse
18.00: Medaljeseremoni
20:00 Bankett med finale i cupen
09.00 Cup
09.30: Grunnspill – to grupper
11.00: Veteran grunnspill – alle mot alle
11.30: Lunsj
12.00: Kvartfinale og semifinale i cupen
12.15: Mellomspill (A, AB og B)
14.30: Sluttspill: Åttendelsfinale i A- sluttspill. Kvartfinale i B-sluttspill
17.00: Finale – Åpen klasse
18.00: Medaljeseremoni
20:00 Bankett med finale i cupen
Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Norge |
Stad | Kvernaland |
Adress | Orstadbakken 50, 4353 Klepp Stasjon |
Telefonnummer | 91170258 |
[email protected] | |
Turneringen startar | 30.03.2019 |
Время начала | 09:00 |
Участников | 23 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Cup | Avslutad | 1 | 30.03.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
Grunnspill | Avslutad | 1 | 30.03.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 2 - | ||||||||
Mellomspill | Avslutad | 2 | 30.03.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 3 - | ||||||||
A-sluttspill | Avslutad | 7 | 30.03.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
B-sluttspill | Avslutad | 5 | 30.03.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magnus Klippen | Norge | Kvernaland | 653 | |||
2 | Vegard Klippen | Norge | Kvernaland | 617 | |||
3 | Øystein Klippen | Norge | Kvernaland | 593 | |||
4 | Yngve Aasheim | Norge | Trondheim | 576 | |||
5 | Trond Gangsoy | Norge | Bergen | 563 | |||
6 | Gustav Brådland | Norge | Kvernaland | 549 | |||
7 | Amund Risa Fylling | Norge | Kvernaland | 537 | |||
8 | Andreas Roren | Norge | Oslo | 528 | |||
9 | Andreas Fjermestad | Norge | Kvernaland | 520 | |||
10 | Daniel Remmem | Norge | 504 | ||||
11 | Stian Ostrem | Norge | Drammen | 488 | |||
12 | Arne Johannes Holmin | Norge | Bergen | 469 | |||
13 | Ingebret Risa | Norge | 451 | ||||
14 | Jorn Moldvar | Norge | 413 | ||||
15 | Sondre Efteland Johansen | Norge | Kvernaland | 375 | |||
16 | Daniel Nygård | Norge | Kvernaland | 336 | |||
17 | Arne Hetlelid | Norge | Sola kommun | 293 | |||
18 | Thorbjørn F. Hestvaag | Norge | Kverneland | 245 | |||
19 | Torbjorn Kverneland | Norge | Kverneland | 197 | |||
20 | Morten Mikal Brekken | Norge | Kverneland | 125 | |||
21 | Morten Aarflot | Norge | Oslo | 78 | |||
22 | Sander Berntsen | Norge | Bryne | 58 | |||
23 | Didrik Landa Pollestad | Norge | 1 | ||||