3-й этап IX Открытого Кубка России. IV Стальной Кубок

Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Land Ruošša
Stad Novokuznetsk
Adress ул. Ленина, 41, Дворец Культуры «Алюминщик»
Telefonnummer +7-000-0000000
E-mail a@a.tt
Anmälan startar 23.10.2018 10:00
Anmälan avslutas 23.11.2018 11:00
Turneringen startar 24.11.2018
Участников 35

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Квалификация Avslutad 1 24.11.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Высшая лига Avslutad 1 24.11.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Первая лига Avslutad 1 24.11.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Плей-офф Avslutad 7 24.11.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Namn Land Stad Rating Очки МР
1 Arseniy Stolyarov Ruošša Moskva 30 660
2 Dmitriy Petrov Ruošša Moskva 27 606
3 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg 25 548
4 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva 23 495
5 Gergely Regula Ungern Budapest 21 433
6 Maksim Avgustov Ruošša Novokuznetsk 20 371
7 Aleksandr Spirin Ruošša Barnaul 19 333
8 Victor Poberezhny Ruošša Novosibirsk 18 273
9 konstantin orlov Ruošša Novosibirsk 17 238
10 Dmitriy Fedorchenko Ruošša Novosibirsk 16 195
11 Gennadiy Shurupov Ruošša Novosibirsk 15 150
12 Vyacheslav Kholmov Ruošša Novokuznetsk 14 132
13 Dmitry Krasyuk Ruošša Novosibirsk 13 112
14 Konstantin Kirilin Ruošša Novosibirsk 12 101
15 Adam Salikhov Ruošša Novokuznetsk 11 92
16 Mikhail Simonov Ruošša Novokuznetsk 10 83
17 Evgeniy Elkin Ruošša Perm 9 74
18 Sergey Kholmov Ruošša Novokuznetsk 8 62
19 Еvgeniy Кozin Ruošša Novokuznetsk 7 47
20 Alexander Kalachikov Ruošša Novokuznetsk 6 33
21 Evgeniy Tarasevich Ruošša Novokuznetsk 5 29
22 Vitaly Bushuev Ruošša Novokuznetsk 4 27
23 Sergey Ivanov Ruošša Novokuznetsk 3 25
24 Alexander Samoylov Ruošša Novokuznetsk 2 23
25 Maxim Trubachev Ruošša Novokuznetsk 1 21
26 Andrey Tremasov Ruošša Novokuznetsk 1 19
27 Artem Pashkin Ruošša Novokuznetsk 1 17
28 Alexander Tkebuchava Ruošša Novokuznetsk 1 15
29 Ivan Ognev Ruošša Novokuznetsk 1 13
30 Alexandr Pokrovsky Ruošša Yarovoye 1 11
31 Aleksander Igonin Ruošša Novokuznetsk 1 9
32 Andrej Suhomesov Ruošša Prokop’yevsk 1 7
33 Evgenyi Koptsev Ruošša Novokuznetsk 1 5
34 Dmitryi Igonin Ruošša Novokuznetsk 1 3
35 Dmitrij Suhomesov Ruošša Prokop’yevsk 1 1