Аккредитация с 10.00
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Kazan |
Adress | ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад" |
Anmälan startar | 25.09.2018 09:00 |
Anmälan avslutas | 06.10.2018 18:00 |
Turneringen startar | 07.10.2018 |
Участников | 39 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Avslutad | 1 | 07.10.2018 10:30 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Avslutad | 1 | 07.10.2018 12:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф | Avslutad | 5 | 07.10.2018 14:30 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | Rating | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emil Mumdzhi | Ruošša | Kazan | 50 | |||
2 | Alexander Enyushin | Ruošša | Kazan | 46 | |||
3 | Timur Khamiev | Ruošša | Kazan | 42 | |||
4 | Pavel Shakirov | Ruošša | Kazan | 39 | |||
5 | Konstantin Barabash | Ruošša | Kazan | 36 | |||
6 | Sergey Semagin | Ruošša | Kazan | 34 | |||
7 | Dinar Fakhrutdinov | Ruošša | Kazan | 32 | |||
8 | Ramil Galiev | Ruošša | Kazan | 30 | |||
9 | Haydar Mirov | Ruošša | Kazan | 28 | |||
10 | Kapitolina Semagina | Ruošša | Kazan | 26 | |||
11 | Almaz Soltanov | Ruošša | Kazan | 25 | |||
12 | Galeev Fanil | Ruošša | Kazan | 24 | |||
13 | Samat Sadreev | Ruošša | Kazan | 23 | |||
14 | Ismagil Iksanov | Ruošša | Kazan | 22 | |||
15 | Ruslan Khaliullin | Ruošša | Kazan | 21 | |||
16 | Artem Smirnov | Ruošša | Kazan | 20 | |||
17 | Mukhametshin Andrey | Ruošša | Kazan | 19 | |||
18 | Grachev Nikita | Ruošša | Kazan | 18 | |||
19 | Dmitry Melnikov | Ruošša | Kazan | 17 | |||
20 | Payziev Alik | Ruošša | Kazan | 16 | |||
21 | Tarasov Viktor | Ruošša | Kazan | 15 | |||
22 | Данил Федотов | Ruošša | Kazan | 14 | |||
23 | Melnikov Nikolay | Ruošša | Kazan | 13 | |||
24 | Lenar Yarullin | Ruošša | Kazan | 12 | |||
25 | Viktor Glibyanskii | Ruošša | Kazan | 11 | |||
26 | Korshunov Timofey | Ruošša | Kazan | 10 | |||
27 | Adahamzhon Payziev | Ruošša | Kazan | 9 | |||
28 | Nigamatullin Adel | Ruošša | Kazan | 8 | |||
29 | Артём Федотов | Ruošša | Kazan | 7 | |||
30 | Iskhakov Kamil | Ruošša | Kazan | 6 | |||
31 | Zaburdaev Rostislav | Ruošša | Kazan | 5 | |||
32 | Taziev Anvar | Ruošša | Kazan | 4 | |||
33 | Sofia Plaschova | Ruošša | Kazan | 3 | |||
34 | Nazmutdinov Bilal | Ruošša | Kazan | 2 | |||
35 | Konev Artem | Ruošša | Kazan | 1 | |||
36 | Safiullina Sofya | Ruošša | Kazan | 1 | |||
37 | Iskhakova Dina | Ruošša | Kazan | 1 | |||
38 | Iskhakova Anita | Ruošša | Kazan | 1 | |||
39 | Kosov Ivan | Ruošša | Kazan | 1 | |||