galdahokejs.lv/lo
Namn Latvia Open 2018 / 2
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 16.09.2018
Land Lettland
Stad Inčukalns
Anmälan startar 13.10.2018 09:20
Anmälan avslutas 13.10.2018 09:20
Turneringen startar 13.10.2018
Участников 77

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Grupas/Groups Avslutad 1 13.10.2018 10:10 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Līgas / Divisions Avslutad 1 13.10.2018 13:45 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Play-off Avslutad 7 13.10.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad Очки МР
1 Atis Sīlis Lettland Riga 829
2 Valts Smagars Lettland Riga 782
3 Edgars Caics Lettland Riga 745
4 Raivis Miglinieks Lettland Riga 727
5 Rainers Kalniņš Lettland Inčukalns 708
6 Sandis Kristaps Lagzdiņš Lettland Riga 692
7 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg 684
8 Sergejs Mihejevs Lettland Riga 679
9 Jānis Kalnevics Lettland Inčukalns 675
10 Gints Lasmanis Lettland Skrunda 670
11 Artjoms Zaharovs Lettland Skrunda 663
12 Igor Saveljev Estteeana Tallinn 658
13 Alvis Siliņš Lettland Ventspils 650
14 Edžus Kaņeps Lettland Ventspils 644
15 Andrejs Kuzņecovs Lettland Jēkabpils 640
16 Elvijs Siliņš Lettland Ventspils 635
17 Eliāns Ēdelis Lettland Ventspils 627
18 Aleksandrs Žernovojs Lettland Ventspils 619
19 Maria Saveljeva Estteeana Tallinn 609
20 Raivis Sternāts Lettland Riga 601
21 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 596
22 Edgars Saulītis Lettland Inčukalns 592
23 Edgars Mucenieks Lettland Skrunda 589
24 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg 582
25 Elvis Arhinovičs Lettland Ventspils 576
26 Mikus Saulītis Lettland Inčukalns 567
27 Rinalds Siņicins Lettland Inčukalns 557
28 Kristaps Riekstiņš Lettland Burtnieki 551
29 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva 543
30 Guntis Ernšteins Lettland Ventspils 535
31 Jevgeni Lvov Estteeana Tallinn 526
32 Krista Annija Lagzdiņa Lettland Riga 518
33 Rolands Riekstiņš Lettland Burtnieki 509
34 Simonas Pleikys Litauen Vilnius 504
35 Elēna Rācenāja Lettland Ventspils 501
36 Audrius Pleikys Litauen Vilnius 495
37 Alexandr Zhulyabin Ruošša Noginsk 491
38 Toms Baumanis Lettland Inčukalns 485
39 Sandis Krasts Lettland Valmiera 478
40 Mārcis Radelis Lettland Ventspils 473
41 Salvis Skarainis Lettland Talsi 468
42 Romans Faļkenšteins Lettland Riga 463
43 Kārlis Balodis Lettland Valdlauci 459
44 Veronika Sachok Estteeana Tallinn 454
45 Sandis Kalniņš Lettland Inčukalns 449
46 Kristaps Zarinieks Lettland Jēkabpils 446
47 Egīls Belševics Lettland Riga 442
48 Žygimantas Remeika Litauen Vilnius 437
49 Leonards Mazūrs Lettland Riga 432
50 Mazvydas Satkus Litauen Vilnius 426
51 Rūdolfs Valainis Lettland Jēkabpils 420
52 Daniil Moshnin Estteeana Tallinn 416
53 Ralfs Paeglis Lettland Inčukalns 413
54 Reinis Rihards Liepiņš Lettland Riga 411
55 Sandra Komaraite Litauen Vilnius 407
56 Artis Skujnieks Lettland Inčukalns 402
57 Roberts Suharevs Jr. Lettland Inčukalns 397
58 Haralds Janvars Lettland Ventspils 385
59 Gintautas Remeika Litauen Vilnius 371
60 Mark Kritski Estteeana Tallinn 358
61 Dāvis Apfelbaums Lettland Ventspils 343
62 Silvestrs Bružēvics Lettland Riga 332
63 Kaspars Viļums Lettland Riga 325
64 Patriks Strods Lettland Inčukalns 315
65 Intars Garančs Lettland Inčukalns 301
66 Edgars Naglis Lettland Riga 290
67 Ilgvars Pavlovskis Lettland Riga 279
68 Timur Mihhaljov Estteeana Tallinn 265
69 Kristaps Naglis Lettland Riga 255
70 Kristiāns Auziņš Lettland Burtnieki 240
71 Matiss Jakseboga Lettland Riga 223
72 Konstantīns Domeniks Zabello Lettland Riga 208
73 Roberts Līvmanis Lettland Inčukalns 191
74 Roberts Suharevs Sr. Lettland Inčukalns 166
75 Lauris Rozentāls Lettland Ventspils 117
76 Inese Faļkenšteina Lettland Riga 70
77 Tomas Ulis Litauen Vilnius 28