Namn XII Кубок Северо-Запада
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 12.04.2012
Land Ruošša
Stad Санкт-Петерубрг
Anmälan startar 12.04.2012 00:00
Anmälan avslutas 15.04.2012 11:50
Turneringen startar 15.04.2012
Участников 37

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
1/16 Борисов - Синицын Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/32 Афанасьев - Иванов Н. Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/32 Казаков - Пономарев Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/32 Корощенко - Борисова Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/32 Наджарян - Диденко Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/32 Синицын - Ершов Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Данилов - Иванов Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Белавин - Кудашев Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Белавина - Смирнов В. Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Легков - Зайцев Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Маслобоев - Посредников Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Никитин - Борисова Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Окунев - Смирнов Н. Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Ортинов - Наджарян Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Пипченко - Павлов Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Скоробогатов - Будаев Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Федосеев - Горин Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Фокин - Брусницын Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Чернов - Некрылов Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Шадрин - Афонин Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1_16 Шашков - Пономарев Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Лига 1/32 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Утешительный кубок 1/8 Наджарян-Посредников Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный кубок 1/8 Иванов-Будаев Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный кубок 1/8 Кудашев-Брусницын Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный кубок 1/8 Борисова-Афонин Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный кубок 1/8 Пономарев-Смирнов Н. Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный кубок 1/8 Синицын-Павлов Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный кубок 1/8 Смирнов В.-Чернов Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный кубок 1/8 Зайцев - Горин Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
1/8 Белавина-Шадрин Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/8 Данилов-Скоробогатов Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/8 Никитин-Легков Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/8 Окунев-Некрылов Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/8 Пипченко-Белавин Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/8 Федосеев-Борисов Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/8 Фокин-Маслобоев Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/8 Шашков-Ортинов Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Лига 1/8 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительная Лига 1/8 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
1/4 Белавин-Окунев Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/4 Данилов-Маслобоев Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/4 Ортинов - Борисов Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/4 Шадрин-Легков Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Лига 1/4 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительная лига 1/4 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный 1/4 Посредников-Зайцев Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный 1/4 Брусницын-Чернов Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный 1/4 Афонин-Иванов Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный 1/4 Павлов-Смирнов Н. Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 5 -
1/2 Легков-Белавин Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
1/2 Маслобоев-Борисов Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный 1/2 Чернов-Афонин Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный 1/2 Смирнов Н.-Посредников Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 6 -
3 место Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Утешительный финал Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Финал Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad Rating
1 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg 75
2 Anton Legkov Ruošša Sankt Petersburg 74
3 Igor Masloboev Ruošša Sankt Petersburg 73
4 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg 72
5 Shadrin Pavel Ruošša Sankt Petersburg 71
6 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg 70
7 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg 69
8 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg 68
9 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg 67
10 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg 66
11 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg 65
12 Mikhail Nekrylov Ruošša Sankt Petersburg 64
13 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg 63
14 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg 62
15 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg 61
16 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt 60
17 Vasily Posrednikov Ruošša Sankt Petersburg 59
18 Dmitry Afonin Ruošša Sankt Petersburg 58
19 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 57
20 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg 56
21 Brusnitsin Alex Ruošša Sankt Petersburg 55
22 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 54
23 Nikolaj Ivanov Ruošša Sankt Petersburg 53
24 Lenya Zaitcev Ruošša Sankt Petersburg 52
25 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg 51
26 Karina Borisova Ruošša Sankt Petersburg 50
27 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg 49
28 Ashot Najaryan Ruošša Sankt Petersburg 48
29 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg 47
30 Rodion Sinitsyn Ruošša Sankt Petersburg 46
31 Timur Kudashev Ruošša Sankt Petersburg 45
32 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg 44
33 Kazakov Ruslan Ruošša Sankt Petersburg 43
34 Afanasiev Maksim Ruošša Sankt Petersburg 42
35 Alexander Koroschenko Ruošša Sankt Petersburg 41
36 Didenko Dmitriy Ruošša Sankt Petersburg 40
37 Maxim Ershov Ruošša Sankt Petersburg 39