X Открытый Чемпионат России. Этап 5.

Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Turneringen startar 01.04.2012
Участников 68

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Групповой этап Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Лиги Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Play-off Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Namn Land Stad Rating
1 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg 75
2 Oleg Dmitrichenko Ruošša Sankt Petersburg 74
3 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg 73
4 Andrey Voskoboynikov Ruošša Sankt Petersburg 72
5 Anton Legkov Ruošša Sankt Petersburg 71
6 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg 70
7 Yanis Galuzo Ruošša Sankt Petersburg 69
8 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg 68
9 Igor Masloboev Ruošša Sankt Petersburg 67
10 Shadrin Pavel Ruošša Sankt Petersburg 66
11 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg 65
12 Pavel Gorodnitskiy Israel Haifa 64
13 Yalbacheva Maria Ruošša Sankt Petersburg 63
14 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg 62
15 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg 61
16 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg 60
17 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt 59
18 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg 58
19 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg 57
20 Viktoria Gorodnitskaya Ruošša Tjerepovets 56
21 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg 55
22 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg 54
23 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg 53
24 Kozlov Mikhail Ruošša Ростов Великий 52
25 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg 51
26 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt 50
27 Anthony Mzilangve Ruošša Sankt Petersburg 49
28 Oleg Borisov Ruošša Sankt Petersburg 48
29 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 47
30 Olga Golovkina Ruošša Sankt Petersburg 46
31 Jury st. Porinets Ruošša Sankt Petersburg 45
32 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 44
33 Yumashev Artjom Ruošša Sankt Petersburg 43
34 Jury ml. Porinets Ruošša Sankt Petersburg 42
35 Dmitry Afonin Ruošša Sankt Petersburg 41
36 Georgiy Levashov Serbia Belgrad 40
37 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg 39
38 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg 38
39 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg 37
40 - - - - 36
41 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg 35
42 Karina Borisova Ruošša Sankt Petersburg 34
43 Anton Urakaev Ruošša а 33
44 - - - - 32
45 Alexandr Kosyrev Ruošša Moskva 0
46 Alexander Miloradov Ruošša Moskva 0
47 Ivan Zaharov Ruošša Moskva 0
48 Dmitriy Koshman Ruošša Moskva 0
49 Grigoriy Dubinin Ruošša Tula 0
50 Katkov Denis Ruošša Moskva 0
51 Vladimir Goncharov Ruošša Moskva 0
52 Stepan Korotkiy Ruošša Moskva 0
53 Megrabyan Alexander Ruošša Moskva 0
54 Alexander Ozerov Ruošša Tjerepovets 0
55 Yuriy Prostakov Ruošša Ljubertsy 0
56 Gleb Vasiliev Ruošša Moskva 0
57 Alexander Larichev Ruošša Tjerepovets 0
58 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva 0
59 Alexandr Zhulyabin Ruošša Noginsk 0
60 Totchasov Pavel Ruošša Moskva 0
61 Maria Miloradova Ruošša Moskva 0
62 Kirill Rudnev Ruošša Moskva 0
63 Anton Runenkov Ruošša Moskva 0
64 Veniamin Gerasimov Ruošša Moskva 0
65 Butov Vitaliy Ruošša Moskva 0
66 Ivan Shemjakov Ruošša Nizjnij Novgorod 0
67 Ryurik Gutiev Ruošša Sotji 0
68 Eva Ozerova Ruošša Tjerepovets 0
Чемпионат Санкт-Петербурга, 4 этап
Namn Land Stad
1 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg
2 Oleg Dmitrichenko Ruošša Sankt Petersburg
3 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg
4 Andrey Voskoboynikov Ruošša Sankt Petersburg
5 Anton Legkov Ruošša Sankt Petersburg
6 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg
7 Yanis Galuzo Ruošša Sankt Petersburg
8 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg
9 Igor Masloboev Ruošša Sankt Petersburg
10 Shadrin Pavel Ruošša Sankt Petersburg
11 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg
12 Pavel Gorodnitskiy Israel Haifa
13 Yalbacheva Maria Ruošša Sankt Petersburg
14 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg
15 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg
16 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg
17 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt
18 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg
19 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg
20 Viktoria Gorodnitskaya Ruošša Tjerepovets
21 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg
22 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg
23 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg
24 Kozlov Mikhail Ruošša Ростов Великий
25 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg
26 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt
27 Anthony Mzilangve Ruošša Sankt Petersburg
28 Oleg Borisov Ruošša Sankt Petersburg
29 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg
30 Olga Golovkina Ruošša Sankt Petersburg
31 Jury st. Porinets Ruošša Sankt Petersburg
32 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg
33 Yumashev Artjom Ruošša Sankt Petersburg
34 Jury ml. Porinets Ruošša Sankt Petersburg
35 Dmitry Afonin Ruošša Sankt Petersburg
36 Georgiy Levashov Serbia Belgrad
37 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg
38 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg
39 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg
40 - - - -
41 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg
42 Karina Borisova Ruošša Sankt Petersburg
43 Anton Urakaev Ruošša а
44 - - - -
45 Alexandr Kosyrev Ruošša Moskva
46 Alexander Miloradov Ruošša Moskva
47 Ivan Zaharov Ruošša Moskva
48 Dmitriy Koshman Ruošša Moskva
49 Grigoriy Dubinin Ruošša Tula
50 Katkov Denis Ruošša Moskva
51 Vladimir Goncharov Ruošša Moskva
52 Stepan Korotkiy Ruošša Moskva
53 Megrabyan Alexander Ruošša Moskva
54 Alexander Ozerov Ruošša Tjerepovets
55 Yuriy Prostakov Ruošša Ljubertsy
56 Gleb Vasiliev Ruošša Moskva
57 Alexander Larichev Ruošša Tjerepovets
58 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva
59 Alexandr Zhulyabin Ruošša Noginsk
60 Totchasov Pavel Ruošša Moskva
61 Maria Miloradova Ruošša Moskva
62 Kirill Rudnev Ruošša Moskva
63 Anton Runenkov Ruošša Moskva
64 Veniamin Gerasimov Ruošša Moskva
65 Butov Vitaliy Ruošša Moskva
66 Ivan Shemjakov Ruošša Nizjnij Novgorod
67 Ryurik Gutiev Ruošša Sotji
68 Eva Ozerova Ruošša Tjerepovets