Чемпионат Северо-Запада

Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Adress Клуб "Маска", пр. Энгельса, д. 133, кор. 1
Anmälan startar 12.10.2017 00:00
Anmälan avslutas 22.10.2017 11:59
Turneringen startar 22.10.2017
Участников 35

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
отбор Avslutad 1 22.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Плей-офф Avslutad 7 22.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Малый плей-офф Avslutad 7 22.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Namn Land Stad
1 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg
2 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg
3 Dasha Obuhova Ruošša Sankt Petersburg
4 Ruslan Kamalov Ruošša Sankt Petersburg
5 Oleg Salamatov Ruošša Sankt Petersburg
6 Andrey Budilin Ruošša Sankt Petersburg
7 Boris Velmoga Ruošša Sankt Petersburg
8 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg
9 Artem Blinov Ruošša Sankt Petersburg
10 Egor Stepanov Ruošša Sankt Petersburg
11 Alexander Koroschenko Ruošša Sankt Petersburg
12 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg
13 Denis Petrov Ruošša Sankt Petersburg
14 Alexander Nagorniy st. Ruošša Sankt Petersburg
15 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg
16 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg
17 Vadim Lebedev Ruošša Sankt Petersburg
18 Danila Titov Ruošša Sankt Petersburg
19 Elena Stoljarova Ruošša Sankt Petersburg
20 Никита Горлов Ruošša Sankt Petersburg
21 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg
22 Artyom Shirskiy Ruošša Sankt Petersburg
23 Кирилл Сильченко Ruošša Санкт_Петербург
24 Владимир Ком Ruošša Sankt Petersburg
25 Andrey Tikhomirov Ruošša Sankt Petersburg
26 Semyon Bityukov Ruošša Sankt Petersburg
27 Ilya Revunov Ruošša Sankt Petersburg
28 Алёша Титов Ruošša Sankt Petersburg
29 Nikita Tikhomirov Ruošša Sankt Petersburg
30 Иван Сеин
31 Ярослав Барышев Ruošša Sankt Petersburg
32 Аня Плакидина
33 Даня Федянцев Ruošša Sankt Petersburg
34 Андрей Захарянц
35 Александр Шутков Ruošša Sankt Petersburg