Latvijas Kauss 2017/2018 #1

www.galdahokejs.lv/lk
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Land Lettland
Stad Inčukalns
Anmälan startar 23.09.2017 10:00
Anmälan avslutas 23.09.2017 10:00
Turneringen startar 23.09.2017
Участников 62

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Grupas Avslutad 1 23.09.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Līgas Avslutad 1 23.09.2017 13:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Play-off Avslutad 7 23.09.2017 15:10 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Play-off 1.-2.līga Avslutad 5 23.09.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Play-off 2.-3.līga Avslutad 5 23.09.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Play-off 3.-4.līga Avslutad 5 23.09.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Vietu sadalījums
Namn Land Stad
1 Valts Smagars Lettland Riga
2 Sandis Kristaps Lagzdiņš Lettland Riga
3 Raivis Miglinieks Lettland Riga
4 Edgars Mucenieks Lettland Skrunda
5 Elvijs Siliņš Lettland Ventspils
6 Sergejs Mihejevs Lettland Riga
7 Alvis Siliņš Lettland Ventspils
8 Edgars Saulītis Lettland Inčukalns
9 Rainers Kalniņš Lettland Inčukalns
10 Filips Buhtujevs Lettland Inčukalns
11 Edžus Kaņeps Lettland Ventspils
12 Jevgēnijs Zaharovs Lettland Riga
13 Eliāns Ēdelis Lettland Ventspils
14 Sandis Kalniņš Lettland Inčukalns
15 Aleksandrs Žernovojs Lettland Ventspils
16 Romans Faļkenšteins Lettland Riga
17 Guntis Ernšteins Lettland Ventspils
18 Kristaps Zarinieks Lettland Jēkabpils
19 Rūdolfs Valainis Lettland Jēkabpils
20 Emīls Krasts Lettland Valmiera
21 Elēna Rācenāja Lettland Ventspils
22 Elvis Arhinovičs Lettland Ventspils
23 Salvis Skarainis Lettland Talsi
24 Raivis Sternāts Lettland Riga
25 Egīls Belševics Lettland Riga
26 Rolands Riekstiņš Lettland Burtnieki
27 Ilze Zuce-Tenča Lettland Inčukalns
28 Kristaps Riekstiņš Lettland Burtnieki
29 Kaspars Viļums Lettland Riga
30 Rinalds Siņicins Lettland Inčukalns
31 Ralfs Paeglis Lettland Inčukalns
32 Leonards Mazūrs Lettland Riga
33 Roberts Pelšs Lettland Burtnieki
34 Haralds Janvars Lettland Ventspils
35 Kristaps Naglis Lettland Riga
36 Roberts Līvmanis Lettland Inčukalns
37 Aldis Ūdris Lettland Talsi
38 Roberts Suharevs Jr. Lettland Inčukalns
39 Sandis Krasts Lettland Valmiera
40 Intars Garančs Lettland Inčukalns
41 Gunārs Buls Lettland Jūrmala
42 Silvestrs Bružēvics Lettland Riga
43 Nikolass Pilinskis Lettland Vangaži
44 Sarma Vēberga Lettland Ventspils
45 Olga Ozernaja Lettland Riga
46 Reinis Rihards Liepiņš Lettland Riga
47 Alberts Bērtiņš Lettland Riga
48 Jānis Markevics Lettland Vaidava
49 Konstantīns Domeniks Zabello Lettland Riga
50 Zigmārs Šmits Lettland Kokenhusen
51 Jānis Rektiņš Lettland Valmiera
52 Mārcis Radelis Lettland Ventspils
53 Dāvis Apfelbaums Lettland Ventspils
54 Ella Lauma Bērtiņa Lettland Riga
55 Edvards Drozds Lettland Inčukalns
56 Andrejs Farafonovs Lettland Riga
57 Roberts Suharevs Sr. Lettland Inčukalns
58 Martins Gabrielis Lettland Riga
59 Andrejs Solovjovs Lettland Jūrmala
60 Kristiāns Auziņš Lettland Burtnieki
61 Marks Dzenis Lettland Riga
62 Railends Kuhaļskis Lettland Inčukalns