Namn II Кубок России. 3 этап. Санкт-Петербург
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 26.02.2012
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Turneringen startar 26.02.2012
Участников 49

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Групповой этап Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Лиги Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Play-off Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Чемпионат Санкт-Петербурга, 3 этап
Förnamn Land Stad Rating
1 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg 75
2 Yanis Galuzo Ruošša Moskva 74
3 Pavel Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg 73
4 Anton Legkov Ruošša Sankt Petersburg 72
5 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg 71
6 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg 70
7 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg 69
8 Igor Masloboev Ruošša Sankt Petersburg 68
9 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt 67
10 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg 66
11 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg 65
12 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg 64
13 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg 63
14 Vasiliy Lyutorovich Ruošša Sankt Petersburg 62
15 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg 61
16 Anton Kiselyov Ruošša Sankt Petersburg 60
17 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg 59
18 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg 58
19 Dmitry Malygin Ruošša Sankt Petersburg 57
20 Platkov Nestor Ruošša Sankt Petersburg 56
21 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg 55
22 Elizar Bubnov Ruošša Sankt Petersburg 54
23 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg 53
24 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg 52
25 Dmitry Afonin Ruošša Sankt Petersburg 51
26 Anthony Mzilangve Ruošša Sankt Petersburg 50
27 Viktoria Gorodnitskaya Ruošša Tjerepovets 49
28 Oleg Borisov Ruošša Sankt Petersburg 48
29 Kozlov Mikhail Ruošša Ростов Великий 47
30 Vasily Posrednikov Ruošša Sankt Petersburg 46
31 Mishurinskikh Konstantin Ruošša Pskov 45
32 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 44
33 Igor Budilin Ruošša Sankt Petersburg 43
34 Ustina Bubnova Ruošša Sankt Petersburg 42
35 Andreev Igor Ruošša Sankt Petersburg 41
36 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg 40
37 Oleg sergeevich Ruošša Sankt Petersburg 39
38 Oleg Bubnov Ruošša Sankt Petersburg 38
39 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt 37
40 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg 36
41 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 35
42 Vasily Smirnov Ruošša Sankt Petersburg 34
43 Georgiy Levashov Ruošša Sankt Petersburg 33
44 Andrey Budilin Ruošša Sankt Petersburg 32
45 Karina Borisova Ruošša Sankt Petersburg 31
46 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg 30
47 Mark Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg 29
48 Alexander Miloradov Ruošša Moskva 0
49 Grigorij Dubinin Ruošša Tula 0