2-й этап VIII Кубка России. ХХIV Кубок Санкт-Петербурга

Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Adress пр. Маршала Говорова, 35, Центр игровых видов спорта "PRO"
Anmälan startar 18.08.2017 12:00
Anmälan avslutas 30.09.2017 12:00
Turneringen startar 01.10.2017
Участников 77

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Групповой этап Avslutad 1 01.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Высшая Лига Avslutad 1 01.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Первая Лига Avslutad 1 01.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Вторая Лига Avslutad 1 01.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 5 -
Третья Лига Avslutad 1 01.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 6 -
Плей-Офф Avslutad 7 01.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 7 -
Утешительный Плей-Офф Avslutad 5 01.10.2017 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Namn Land Stad Rating
1 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg 30
2 Grigoriy Dubinin Ruošša Tula 27
3 Sergey Ivanov Ruošša Kursk 25
4 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg 23
5 Denis Matveev Ruošša Kursk 21
6 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg 20
7 Dmitry Malygin Ruošša Sankt Petersburg 19
8 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg 18
9 Dmitriy Petrov Ruošša Moskva 17
10 Alexander Galkin Ruošša Volgograd 16
11 Dmitriy Nabasov Ruošša Kursk 15
12 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg 14
13 Viktoria Gorodnitskaya Ruošša Tjerepovets 13
14 Andrey Chaplygin Ruošša Kursk 12
15 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg 11
16 Artem Blinov Ruošša Sankt Petersburg 10
17 Oleg Salamatov Ruošša Sankt Petersburg 9
18 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg 8
19 Jevgeny Tsupko Israel 7
20 Alexi Biorn Ruošša Sankt Petersburg 6
21 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg 5
22 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 4
23 Mark Gorodnitskiy Israel Haifa 3
24 Ivan Smirnov Ruošša Sankt Petersburg 2
25 Ruslan Kamalov Ruošša Sankt Petersburg 1
26 Egor Stepanov Ruošša Sankt Petersburg 1
27 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg 1
28 Andrey Budilin Ruošša Sankt Petersburg 1
29 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva 1
30 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg 1
31 Alexander Ozerov Ruošša Tjerepovets 1
32 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg 1
33 Artem Valiev Litauen Vilnius 1
34 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg 1
35 Daniil Mushnikov Ruošša Sankt Petersburg 1
36 Georgiy Levashov Serbia Belgrad 1
37 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt 1
38 Sergey Kudinov Ruošša Chernyakhovsk 1
39 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt 1
40 Denis Petrov Ruošša Sankt Petersburg 1
41 Boris Velmoga Ruošša Sankt Petersburg 1
42 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg 1
43 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg 1
44 Anthony Mzilangve Ruošša Sankt Petersburg 1
45 Alexander Koroschenko Ruošša Sankt Petersburg 1
46 Dasha Obukhova Ruošša Sankt Petersburg 1
47 Maxim Osadchuk Ruošša Sankt Petersburg 1
48 Mikhail Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg 1
49 Maxim Korsuk Ruošša Sankt Petersburg 1
50 Ksenia Oboeva Ruošša Sankt Petersburg 1
51 Vadim Matveev Ruošša Sankt Petersburg 1
52 Vadim Lebedev Ruošša Sankt Petersburg 1
53 Pavel Sazhin Ruošša Sankt Petersburg 1
54 Alexander Nagorniy ml. Ruošša Sankt Petersburg 1
55 Semyon Kurbatov Ruošša Sankt Petersburg 1
56 Tim Barannikov Ruošša Sankt Petersburg 1
57 Alexander Nagorniy st. Ruošša Sankt Petersburg 1
58 Alisa Jashina Ruošša Sankt Petersburg 1
59 Yuriy Morozov Ruošša Nizjnij Novgorod 1
60 Juriy Pochatov Ruošša Sankt Petersburg 1
61 Pavel Fedorov Ruošša Sankt Petersburg 1
62 Semyon Bityukov Ruošša Sankt Petersburg 1
63 Павел Баранников Ruošša Sankt Petersburg 1
64 Oleg Borisov Ruošša Sankt Petersburg 1
65 Игорь Початов Ruošša Sankt Petersburg 1
66 Alexey Fursenko Ruošša Sankt Petersburg 1
67 Misha Ushakov Ruošša Sankt Petersburg 1
68 Andrey Tikhomirov Ruošša Sankt Petersburg 1
69 Тимофей Сергиенко Ruošša Sankt Petersburg 1
70 Ilya Revunov Ruošša Sankt Petersburg 1
71 Илья Панчишин Ruošša Sankt Petersburg 1
72 Nikita Tikhomirov Ruošša Sankt Petersburg 1
73 Алёша Титов Ruošša Sankt Petersburg 1
74 Даня Федянцев Ruošša Sankt Petersburg 1
75 Pavel Simonov Ruošša Sankt Petersburg 1
76 Edward Sazanov Ruošša Sankt Petersburg 1
77 Ярослав Барышев Ruošša Sankt Petersburg 1