1-й этап VIII Открытого Кубка России. XVIII Кубок Поволжья

Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Land Ruošša
Stad Nizjnij Novgorod
Anmälan startar 13.07.2017 10:00
Anmälan avslutas 12.08.2017 11:00
Turneringen startar 13.08.2017
Участников 50

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Квалификация Avslutad 1 13.08.2017 11:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Высшая лига Avslutad 1 13.08.2017 13:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Первая лига Avslutad 1 13.08.2017 13:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Плей-офф Avslutad 7 13.08.2017 15:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 5 -
Малый Плей-офф (17-32) Avslutad 5 13.08.2017 15:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Namn Land Stad Rating
1 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg 30
2 Alexander Galkin Ruošša Volgograd 27
3 Alexandr Shikerin Ruošša Nizjnij Novgorod 25
4 Ivan Shemjakov Ruošša Nizjnij Novgorod 23
5 Dmitriy Petrov Ruošša Moskva 21
6 Jevgeny Tsupko Israel 20
7 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg 19
8 Alexey Baranov Ruošša Moskva 18
9 Artem Blinov Ruošša Sankt Petersburg 17
10 Yuriy Prostakov Ruošša Ljubertsy 16
11 Sergey Shikerin Ruošša Nizjnij Novgorod 15
12 Sergey Kovankin Ruošša Nizjnij Novgorod 14
13 Andrey Ponomarev Ruošša Moskva 13
14 Alexander Nagorniy st. Ruošša Sankt Petersburg 12
15 Timur Khamiev Ruošša Kazan 11
16 Elnara Abasova Ruošša Nizjnij Novgorod 10
17 Mikhail Krinov Ruošša Moskva 9
18 Alexander Nagorniy ml. Ruošša Sankt Petersburg 8
19 Galiev Ramil Ruošša Kazan 7
20 Dmitriy Nazarov Ruošša Nizjnij Novgorod 6
21 Alexander Enyushin Ruošša Kazan 5
22 Dima Hintibidze Ruošša Nizjnij Novgorod 4
23 Yarullin Rustam Nariman oli Usbekistan Buchara 3
24 Ivan Titkov Ruošša Samara 2
25 Alexey Krinov Kasakstan Aqtöbe 1
26 Alexey Shalagin Ruošša Nizjnij Novgorod 1
27 Taisia Ankudimova Ruošša Nizjnij Novgorod 1
28 Alexander Prokopov Ruošša Moskva 1
29 Alexey Balitskiy Ruošša Moskva 1
30 Elena Stoljarova Ruošša Sankt Petersburg 1
31 Ilya Elkin Ruošša Perm 1
32 Andrey Kalinkin Ruošša Nizjnij Novgorod 1
33 Pavel Shakirov Ruošša Kazan 1
34 Sergey Semagin Ruošša Kazan 1
35 Sergey Marochkin Ruošša Samara 1
36 Konstantin Barabash Ruošša Kazan 1
37 Kurochkin Maksim Ruošša Volgodonsk 1
38 Aleksey Molodenkov Ruošša Klin 1
39 Semen Ivanov Ruošša Nizjnij Novgorod 1
40 Yuriy Morozov Ruošša Nizjnij Novgorod 1
41 Andrey Leutin Ruošša Nizjnij Novgorod 1
42 Evgeniy Elkin Ruošša Perm 1
43 Okuneva Elena Ruošša Sankt Petersburg 1
44 Vladimir Kudryavcev Ruošša Nizjnij Novgorod 1
45 Andrei Ivanov Ruošša Tjeboksary 1
46 Artem Matveev Ruošša Nizjnij Novgorod 1
47 Igor Ivanov Ruošša Nizjnij Novgorod 1
48 Alexey Kalinkin Ruošša Nizjnij Novgorod 1
49 Panyov Nikita Ruošša Teykovo 1
50 Milichaev Andrey Ruošša Nizjnij Novgorod 1