Namn | V Чемпионат МЛНХ. Этап 6 (воскресенье) |
---|---|
Turneringstyp | Individuellt |
Status | Avslutad |
Turneringen har lagts till | 04.03.2017 |
Land | Ruošša |
Stad | Moskva |
Adress | 2-й Вышеславцев пер., д.17, стр.2, Клуб КВН "Скворечник" |
Anmälan startar | 04.03.2017 10:00 |
Anmälan avslutas | 11.03.2017 23:59 |
Turneringen startar | 12.03.2017 |
Участников | 24 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф (высшая лига) | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 4 - | ||||||||
Матч за 9 место в Высшей лиге | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 5 - | ||||||||
Матч за 11 место в Высшей лиге | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 6 - | ||||||||
Плей-офф (первая лига) | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Förnamn | Land | Stad | Rating | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmitriy Petrov | Ruošša | Moskva | ||||
2 | Arseniy Stolyarov | Ruošša | Moskva | ||||
3 | Alexey Titov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
4 | Anton Runenkov | Ruošša | Moskva | ||||
5 | Vladimir Goncharov | Ruošša | Moskva | ||||
6 | Vyacheslav Kelin | Ruošša | Chabarovsk | ||||
7 | Alexandr Zaytsev | Ruošša | Moskva | ||||
8 | Petr Mozhaev | Ruošša | Moskva | ||||
9 | Yaroslav Mikryukov | Ruošša | Kotel’niki | ||||
10 | Evgenii Solovev | Ruošša | Klin | ||||
11 | Alexander Galkin | Ruošša | Volgograd | ||||
12 | Andrey Ponomarev | Ruošša | Moskva | ||||
13 | Konstantin Avdeev | Ruošša | Novosibirsk | ||||
14 | Alexey Krinov | Ruošša | Moskva | ||||
15 | Yuriy Verbitskiy | Ruošša | Volgograd | ||||
16 | Andrey Babintsev | Ruošša | Moskva | ||||
17 | Alexey Gavrilov | Ruošša | Moskva | ||||
18 | Vladimir Orlov | Ruošša | Moskva | ||||
19 | valeriy ignatyev | Ruošša | Moskva | ||||
20 | Andrey Stolyarov | Ruošša | Moskva | ||||
21 | Aleksandr Dvinyaninov | Ruošša | Moskva | ||||
22 | Jevgeny Tsupko | Israel | |||||
23 | Yuriy Popov | Ruošša | Moskva | ||||
24 | Timofey Kuznetsov | Ruošša | Moskva | ||||
|