http://galdahokejs.lv/index.php/en/rcup
Namn Rīgas Kauss 2016 3 (Day1 Div1)
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 25.11.2016
Land Lettland
Stad Riga
Anmälan startar 03.12.2016 08:00
Anmälan avslutas 03.12.2016 08:00
Turneringen startar 03.12.2016
Участников 80

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Division 1 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad
1 Atis Sīlis Lettland Riga
2 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg
3 Andrey Voskoboynikov Ruošša Sankt Petersburg
4 Oscar Henriksson Sverige Piteå
5 Ahti Lampi Finland Lojo
6 Kevin Eriksson Finland Åbo
7 Markus Nilsson Sverige Stockholm
8 Raivis Miglinieks Lettland Riga
9 Nikita Zholobov Ruošša Sankt Petersburg
10 Sergey Ivanov Ruošša Kursk
11 Patrik Petr Čhekkia Litomyšl
12 Vesa Huotelin Finland Esbo
13 Edgars Saulītis Lettland Inčukalns
14 Edgars Caics Lettland Riga
15 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg
16 Jevgēnijs Zaharovs Lettland Riga
17 Sandis Kristaps Lagzdiņš Lettland Riga
18 Edgars Mucenieks Lettland Skrunda
19 Artjoms Zaharovs Lettland Skrunda
20 Jevgeni Lvov Estteeana Tallinn
21 Leos Hvizd Čhekkia
22 Valts Smagars Lettland Riga
23 Filips Buhtujevs Lettland Inčukalns
24 Gints Lasmanis Lettland Skrunda
25 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg
26 Jan Pelkonen Finland Nådendal
27 Rene Huhtala Finland Nådendal
28 Elvijs Siliņš Lettland Ventspils
29 Pavel Plesak Čhekkia Plzeň
30 Fredric Axelsson Sverige Stockholm
31 Sergejs Mihejevs Lettland Riga
32 Dmitriy Petrov Ruošša Moskva
33 Krystof Lebl Čhekkia Prag
34 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
35 Petr Tmej Čhekkia Turnov
36 Ladislav Tmej Čhekkia Turnov
37 Michal Kobrle Čhekkia
38 Benjamin Suominen Finland Nådendal
39 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva
40 Mikus Saulītis Lettland Inčukalns
41 Miroslav Cernoch Čhekkia Prag
42 Martin Zenisek Čhekkia Plzeň
43 Fredrik Hansson Sverige Göteborg
44 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg
45 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg
46 Yuriy Prostakov Ruošša Ljubertsy
47 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg
48 Igor Saveljev Estteeana Tallinn
49 Kārlis Balodis Lettland Valdlauci
50 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg
51 Martin Lunden Sverige Malmö
52 Edžus Kaņeps Lettland Ventspils
53 Maria Saveljeva Estteeana Tallinn
54 Sandis Kalniņš Lettland Inčukalns
55 Bjarne Axelsen Danmark Bronderslev
56 Simonas Pleikys Litauen Vilnius
57 Anette Engel Danmark Bronderslev
58 Rainers Kalniņš Lettland Inčukalns
59 Andrey Chaplygin Ruošša Kursk
60 Daniil Mushnikov Ruošša Sankt Petersburg
61 Viktoriya Noselivska Ukraina Kiev
62 Alvis Siliņš Lettland Ventspils
63 Romans Faļkenšteins Lettland Riga
64 Milos Sevr Čhekkia Turnov
65 Kimmo Eriksson Finland Åbo
66 Raivis Sternāts Lettland Riga
67 Gergely Regula Ungern Budapest
68 Ilze Zuce-Tenča Lettland Inčukalns
69 Mark Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg
70 Alens Kalniņš Lettland Ventspils
71 Rūdolfs Valainis Lettland Jēkabpils
72 Kaspars Viļums Lettland Riga
73 Arnis Vītols Lettland Skrunda
74 Denis Petrov Ruošša Sankt Petersburg
75 Simon Thomas Irland Berlin
76 Elēna Rācenāja Lettland Ventspils
77 Elvis Arhinovičs Lettland Ventspils
78 Bartosh Aliaksandr Vilges-Ruošša Minsk
79 Kristaps Zarinieks Lettland Jēkabpils
80 Alexey Baranov Ruošša Moskva