Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Kursk |
Adress | Спортивно-Концертный Комплекс (г.Курск, ул.Энгельса, 140 "Б") |
Anmälan startar | 11.11.2016 00:00 |
Anmälan avslutas | 06.01.2017 10:00 |
Turneringen startar | 07.01.2017 |
Участников | 70 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 2 - | ||||||||
Division 1 | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 3 - | ||||||||
Division 2 | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 4 - | ||||||||
PLAY-OFF | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
2 | Yanis Galuzo | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
3 | Alexey Zaharov | Ruošša | Moskva | ||||
4 | Sergey Ivanov | Ruošša | Kursk | ||||
5 | Arseniy Stolyarov | Ruošša | Moskva | ||||
6 | Alexey Titov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
7 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | ||||
8 | Andrey Chaplygin | Ruošša | Kursk | ||||
9 | Maxim Starkov | Ruošša | Kursk | ||||
10 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Charkiv | ||||
11 | Dmitriy Petrov | Ruošša | Moskva | ||||
12 | Sergey Patekhin | Ruošša | Kursk | ||||
13 | Nikita Zholobov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
14 | Denis Matveev | Ruošša | Kursk | ||||
15 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kiev | ||||
16 | Alexandr Zaytsev | Ruošša | Moskva | ||||
17 | Stanislav Lutay | Ruošša | Tula | ||||
18 | Alexi Biorn | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
19 | Viacheslav Patekhin | Ruošša | Kursk | ||||
20 | Dmitry Malygin | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
21 | Vitaly Skorobogatov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
22 | Oleg Salamatov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
23 | Yuriy Prostakov | Ruošša | Ljubertsy | ||||
24 | Igor Novikov | Ruošša | Krasnodar | ||||
25 | Dmytro Litvinyuk | Ukraina | Kropyvnytskyi | ||||
26 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kiev | ||||
27 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kiev | ||||
28 | Eva Ozerova | Ruošša | Tjerepovets | ||||
29 | Artem Pankov | Ruošša | Kursk | ||||
30 | Daniil Mushnikov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
31 | Egor Stepanov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
32 | Kirill Storchak | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
33 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kiev | ||||
34 | Artem Blinov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
35 | Igor Scherbakov | Ruošša | Kursk | ||||
36 | Yaroslav Mikryukov | Ruošša | Kotel’niki | ||||
37 | Alexey Krinov | Kasakstan | Aqtöbe | ||||
38 | Aleksandr Tarakanov | Kasakstan | Железнодорожный (РФ) | ||||
39 | Nikita Pavlov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
40 | Evgen Novikov | Ruošša | Krasnodar | ||||
41 | Ryurik Gutiev | Ruošša | Sotji | ||||
42 | Dmitriy Nabasov | Ruošša | Kursk | ||||
43 | Georgiy Levashov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
44 | Yuriy Aseev | Ruošša | Kursk | ||||
45 | Andrei Kniaziuk | Vilges-Ruošša | Navapolatsk | ||||
46 | Daniil Yurchenko | Ruošša | Armavir | ||||
47 | Alexey Baranov | Ruošša | Moskva | ||||
48 | Igor Martynenko | Ukraina | Charkiv | ||||
49 | Jevgeny Tsupko | Israel | |||||
50 | Alexander Nagorniy ml. | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
51 | Yuriy Bondarenko | Ukraina | Charkiv | ||||
52 | Hanna Ivantsova | Ukraina | Kiev | ||||
53 | Alexander Nagorniy st. | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
54 | Oleg Bublikov | Ruošša | Kursk | ||||
55 | Ivan Veremeenko | Ruošša | Armavir | ||||
56 | Konstantin Avdeev | Ruošša | Novosibirsk | ||||
57 | Elena Stoljarova | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
58 | Olga Likova | Ruošša | Kursk | ||||
59 | Andrey Glebov | Ruošša | Kursk | ||||
60 | Lanita Gutieva | Ruošša | Sotji | ||||
61 | Andrey Aseev | Ruošša | Kursk | ||||
62 | Vladislav Chesnokov | Ruošša | Kursk | ||||
63 | Alexey Naumenko | Ruošša | Kursk | ||||
64 | Tamara Shalomayeva | Ukraina | Charkiv | ||||
65 | Galina Efimova | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
66 | Sergey Romanov | Ruošša | Kursk | ||||
67 | Sergey Romanov | Ruošša | Kursk | ||||
68 | Yuriy Popov | Ruošša | Moskva | ||||
69 | Petr Bezrukov | Ruošša | Kursk | ||||
70 | Pavel Bezrukov | Ruošša | Kursk | ||||