Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Moskva |
Adress | 2-й Вышеславцев пер., д.17, стр.2, Клуб КВН "Скворечник" |
Anmälan startar | 03.11.2016 12:00 |
Anmälan avslutas | 19.11.2016 23:59 |
Turneringen startar | 20.11.2016 |
Участников | 22 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф Высшей лиги | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 4 - | ||||||||
Матч за 9 место в Высшей лиге | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 5 - | ||||||||
Матч за 11 место в Высшей Лиге | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 6 - | ||||||||
Плэй-офф Первой лиги | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 7 - | ||||||||
Матч за 9 место в Первой лиге | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | Rating | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Ruošša | Sankt Petersburg | 429 | |||
2 | Dmitriy Petrov | Ruošša | Moskva | 359 | |||
3 | Alexander Galkin | Ruošša | Volgograd | 322 | |||
4 | Alexey Baranov | Ruošša | Moskva | 302 | |||
5 | Yaroslav Mikryukov | Ruošša | Kotel’niki | 284 | |||
6 | Andrey Ponomarev | Ruošša | Moskva | 269 | |||
7 | Jevgeny Tsupko | Israel | 256 | ||||
8 | Vyacheslav Kelin | Ruošša | Chabarovsk | 242 | |||
9 | Ryurik Gutiev | Ruošša | Sotji | 228 | |||
10 | Konstantin Avdeev | Ruošša | Novosibirsk | 220 | |||
11 | Mikhail Krinov | Ruošša | Moskva | 204 | |||
12 | Alexey Krinov | Kasakstan | Aqtöbe | 187 | |||
13 | Yuriy Verbitskiy | Ruošša | Волгоград / Москва | 162 | |||
14 | Sergey Nekrasov | Ruošša | Moskva | 134 | |||
15 | Alexander Prokopov | Ruošša | Moskva | 112 | |||
16 | Alexey Gavrilov | Ruošša | Moskva | 94 | |||
17 | German Dzhulaev | Ruošša | Krasnodar | 73 | |||
18 | Sergey Pugachev | Ruošša | Zheleznodorozhnyy | 51 | |||
19 | Denis Nekrasov | Ruošša | Moskva | 31 | |||
20 | valeriy ignatyev | Ruošša | Moskva | 10 | |||
21 | Sergei Bolshow | Ruošša | Moskva | 3 | |||
22 | Vladimir Komarov | Ruošša | Moskva | 1 | |||