улица Стартовая, 6 А. Рядом с Пулково-2
Namn Saint Petersburg open 2016
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 14.05.2016
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Adress hotel Crowne Plaza
Anmälan startar 14.05.2016 10:00
Anmälan avslutas 10.11.2016 23:59
Turneringen startar 12.11.2016
Участников 106

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Groups Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Final groups Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Division 4 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Division 5 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Division 6 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Division 1 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Division 2 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Division 3 Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 5 -
Play-Off Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad
1 Alexey Zaharov Ruošša Moskva
2 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg
3 Nikita Zholobov Ruošša Sankt Petersburg
4 Alexander Miloradov Ruošša Moskva
5 Sergey Ivanov Ruošša Kursk
6 Arseniy Stolyarov Ruošša Moskva
7 Veniamin Gerasimov Ruošša Moskva
8 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg
9 Andrey Voskoboynikov Ruošša Sankt Petersburg
10 Viktoria Gorodnitskaya Ruošša Tjerepovets
11 Dmitry Malygin Ruošša Sankt Petersburg
12 Dmitriy Petrov Ruošša Moskva
13 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg
14 Alexandr Kosyrev Ruošša Moskva
15 Pavel Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg
16 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg
17 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg
18 Dmitry Afonin Ruošša Sankt Petersburg
19 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg
20 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva
21 Igor Masloboev Ruošša Sankt Petersburg
22 Yuriy Prostakov Ruošša Ljubertsy
23 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg
24 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Charkiv
25 Andrey Chaplygin Ruošša Kursk
26 Artem Blinov Ruošša Sankt Petersburg
27 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg
28 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg
29 Dmitriy Nabasov Ruošša Kursk
30 Alexander Ozerov Ruošša Tjerepovets
31 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg
32 Artem Valiev Litauen Vilnius
33 Igor Saveljev Estteeana Tallinn
34 Maxim Starkov Ruošša Kursk
35 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg
36 Sergey Shikerin Ruošša Nizjnij Novgorod
37 Igor Novikov Ruošša Krasnodar
38 Milos Sevr Čhekkia Turnov
39 Daniil Mushnikov Ruošša Sankt Petersburg
40 Oleg Salamatov Ruošša Sankt Petersburg
41 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt
42 Ruslan Kamalov Ruošša Sankt Petersburg
43 Maria Saveljeva Estteeana Tallinn
44 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg
45 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg
46 Egor Stepanov Ruošša Sankt Petersburg
47 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt
48 Alexi Biorn Ruošša Sankt Petersburg
49 Yury Volik Ruošša Krasnodar
50 Gleb Vasiliev Ruošša Moskva
51 Eva Ozerova Ruošša Tjerepovets
52 Irina Vorobieva Ruošša Sankt Petersburg
53 Aleksandr Tarakanov Kasakstan Железнодорожный (РФ)
54 Andrei Kniaziuk Vilges-Ruošša Navapolatsk
55 Maria Miloradova Ruošša Moskva
56 Andrey Ponomarev Ruošša Moskva
57 Anthony Mzilangve Ruošša Sankt Petersburg
58 Alexander Larichev Ruošša Tjerepovets
59 Baurzhan Ualiev Kasakstan Astana
60 Ryurik Gutiev Ruošša Sotji
61 Vafa Hamdamov Estteeana Tallinn
62 Aleksandr Dolgov Vilges-Ruošša Minsk
63 Georgiy Levashov Ruošša Sankt Petersburg
64 Kovalenko Michail Ruošša Sankt Petersburg
65 Denis Petrov Ruošša Sankt Petersburg
66 Mark Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg
67 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg
68 Alexey Baranov Ruošša Moskva
69 Daniil Perov Ruošša Sankt Petersburg
70 Artem Boldyrev Ruošša Severodvinsk
71 Ivan Smirnov Ruošša Sankt Petersburg
72 Evgenii Solovev Ruošša Klin
73 Aleksandr Nagornyy j. Ruošša Sankt Petersburg
74 George Titov Ruošša Sankt Petersburg
75 Semichev Alexandr Ruošša Tjerepovets
76 Jevgeny Tsupko Israel
77 Eduard Kuratnik Vilges-Ruošša Minsk
78 Konstantin Gareev Ruošša Sankt Petersburg
79 Oleg Borisov Ruošša Sankt Petersburg
80 Alexandr Zhulyabin Ruošša Noginsk
81 Boris Velmoga Ruošša Sankt Petersburg
82 Dasha Obuhova Ruošša Sankt Petersburg
83 Alexander Koroschenko Ruošša Sankt Petersburg
84 Leonid Volik Ruošša Krasnodar
85 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg
86 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg
87 Vadim Matveev Ruošša Sankt Petersburg
88 Yaroslav Mikryukov Ruošša Kotel’niki
89 Ксения Обоева Ruošša Sankt Petersburg
90 Aleksandr Nagorniy Sr. Ruošša Sankt Petersburg
91 Alexandr Gorlin Ruošša Volgodonsk
92 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg
93 Vladimir Tolstikov Ruošša Tjerepovets
94 Juriy Pochatov Ruošša Sankt Petersburg
95 Alexey Krinov Kasakstan Aqtöbe
96 Yuriy Popov Ruošša Moskva
97 Olga Likova Ruošša Kursk
98 Tim Barannikov Ruošša Sankt Petersburg
99 Konstantin Avdeev Ruošša Novosibirsk
100 Vladimir Alekseev Ruošša Sankt Petersburg
101 Elena Stoljarova Ruošša Sankt Petersburg
102 Nikita Tikhomirov Ruošša Sankt Petersburg
103 Павел Баранников Ruošša Sankt Petersburg
104 Andrey Tikhomirov Ruošša Sankt Petersburg
105 Игорь Початов Ruošša Sankt Petersburg
106 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg