Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Moskva |
Anmälan startar | 09.10.2015 19:00 |
Anmälan avslutas | 17.10.2015 23:59 |
Turneringen startar | 18.10.2015 |
Участников | 25 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Групповой этап | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф (Высшая лига) | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 5 - | ||||||||
Плей-офф (Первая лига) | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 6 - | ||||||||
Серия за 9 место (Высшая лига) | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 7 - | ||||||||
Серия за 11 место (Высшая лига) | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 8 - | ||||||||
Серия за 9 место (Первая лига) | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 9 - | ||||||||
Серия за 11 место (Первая лига) | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | Rating | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veniamin Gerasimov | Ruošša | Moskva | 549 | |||
2 | Alexey Zaharov | Ruošša | Moskva | 525 | |||
3 | Arseniy Stolyarov | Ruošša | Moskva | 500 | |||
4 | Alexey Titov | Ruošša | Sankt Petersburg | 463 | |||
5 | Dmitry Soloviev | Ruošša | Mytisjtji | 428 | |||
6 | Yuriy Prostakov | Ruošša | Ljubertsy | 394 | |||
7 | Alexandr Zaytsev | Ruošša | Moskva | 372 | |||
8 | Stepan Korotkiy | Ruošša | Moskva | 352 | |||
9 | Alexander Galkin | Ruošša | Volgograd | 328 | |||
10 | Mikhail Krinov | Ruošša | Moskva | 308 | |||
11 | Andrey Ponomarev | Ruošša | Moskva | 280 | |||
12 | Aleksandr Tarakanov | Kasakstan | Железнодорожный (РФ) | 256 | |||
13 | Sergey Korotkiy | Ruošša | Moskva | 237 | |||
14 | Eva Ozerova | Ruošša | Tjerepovets | 212 | |||
15 | Alexey Baranov | Ruošša | Moskva | 193 | |||
16 | Dmitriy M Ivanov | Ruošša | Moskva | 180 | |||
17 | Sergey Pugachev | Ruošša | Zheleznodorozhnyy | 156 | |||
18 | Yuriy Verbitskiy | Ruošša | Volgograd | 138 | |||
19 | Alexey Krinov | Kasakstan | Aqtöbe | 119 | |||
20 | Yuriy Popov | Ruošša | Moskva | 81 | |||
21 | Timur Khamiev | Ruošša | Kazan | 55 | |||
22 | Artemov Alexandr | Ruošša | Moskva | 28 | |||
23 | Konstantin Avdeev | Ruošša | Novosibirsk | 3 | |||
24 | Alexey Gavrilov | Ruošša | Moskva | 2 | |||
25 | Sergey Kopnin | Ruošša | Moskva | 1 | |||