Saraksts ar turnīriem

Meklēt pēc nosaukuma
Valsts
Pilsēta
Name [ENG] Datums Statuss Dalībnieku Valsts Pilsēta
Norwegian Championships 2020 Open 07.03.2020 Noslēdzies 29 Norvēģija Oslo
Лига Хороших Хоккеев #20 07.03.2020 Noslēdzies 12 Krievija Sanktpēterburga
Чемпионат АЛНХ Зима-Весна 2020 #3 07.03.2020 Noslēdzies 6 Krievija Arkhangel’sk
Narva Training League 2019/20 #2 07.03.2020 Noslēdzies 8 Igaunija narva
Norwegian Championships 2020 Veterans 07.03.2020 Noslēdzies 12 Norvēģija Oslo
"Северное Сияние" - турнир серий 07.03.2020 Noslēdzies 5 Krievija Sanktpēterburga
35 Турнир НХЛ Киров Красная Машина 2019-2020 05.03.2020 Noslēdzies 3 Krievija Kirova
Bergensliga Spring 2020 #8 04.03.2020 Pašlaik norisinās 5 Norvēģija Bergena
Eesti Harrastajate Lauahoki Liiga 2020. 1 etapp 01.03.2020 Noslēdzies 16 Igaunija Tallina
VI Чемпионат ЛНХС, шестой этап 01.03.2020 Noslēdzies 8 Krievija Novosibirska
IV Открытый чемпионат Казани (2019/2020) #5 01.03.2020 Noslēdzies 31 Krievija Kazaņa
X Открытый Чемпионат Нижнего Новгорода Этап 5 01.03.2020 Noslēdzies 15 Krievija Nizhniy Novgorod
Детский турнир "ShikClubJunior" 01.03.2020 Noslēdzies 5 Krievija Nizhniy Novgorod
34 Турнир НХЛ Киров Красная Машина 2019-2020 01.03.2020 Noslēdzies 3 Krievija Kirova
Четвертий етап відкритого чемпіонату України 2019/2020 29.02.2020 Noslēdzies 23 Ukraina Kirovohrada
5-й этап X Открытого Кубка России. XI Кубок ЮФО 29.02.2020 Noslēdzies 49 Krievija Rostova pie Donas
Лига Хороших Хоккеев #19 29.02.2020 Noslēdzies 12 Krievija Sanktpēterburga
Чемпионат Архангельской области 2019/2020 #7 29.02.2020 Noslēdzies 6 Krievija Arkhangel’sk
Открытый студенческий турнир 29.02.2020 Noslēdzies 15 Krievija Petrozavodska
Jarliga 2019/20 #9 29.02.2020 Noslēdzies 4 Norvēģija Kvernaland
Московская Лига Тороса. Зима 2019-2020. Этап X. 28.02.2020 Noslēdzies 19 Krievija Maskava
ПЛЯХ-ХОК 7-й отборочный РИ ПЛ "Сырная" 27.02.2020 Noslēdzies 2 Krievija Rostova pie Donas
Bergensliga Spring 2020 #7 26.02.2020 Noslēdzies 5 Norvēģija Bergena
Estonian Championship 2019/2020 #5 23.02.2020 Noslēdzies 15 Igaunija Tallina
Открытый Чемпионат ЛНХИО 2020. 2 этап. 23.02.2020 Noslēdzies 21 Krievija Ivanova
Чемпионат среди любителей «Наш Хоккей» 23.02.2020 Noslēdzies 25 Krievija Kursk
Территория мужчин в ТК "Мегаторг" 23.02.2020 Noslēdzies 11 Krievija Vladimira
Весенний чемпионат г.Каменск-Шахтинский 2 тур 23.02.2020 Noslēdzies 8 Krievija Kamensk-Shakhtinskiy
BELARUS OPEN-2020 (IV) / WTHT 22.02.2020 Noslēdzies 43 Baltkrievija Minska
Командное Первенство Ростовской области среди школьников. 22.02.2020 Noslēdzies 12 Krievija Rostova pie Donas