Saraksts ar turnīriem

Meklēt pēc nosaukuma
Valsts
Pilsēta
Name [ENG] Datums Statuss Dalībnieku Valsts Pilsēta
День молодежи во Владимире 2019 28.06.2019 Noslēdzies 9 Krievija Vladimira
22 Турнир НХЛ Киров. красная Машина! 26.06.2019 Reģistrācija Scorpion nav iespējama 2 Krievija Kirova
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #7 22.06.2019 Noslēdzies 7 Krievija Arkhangel’sk
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #6 21.06.2019 Noslēdzies 10 Krievija Arkhangel’sk
21 Турнир НХЛ Киров. красная Машина! 19.06.2019 Noslēdzies 5 Krievija Kirova
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #5 18.06.2019 Noslēdzies 6 Krievija Arkhangel’sk
Товарищеские Матчи 1-20 Июнь 18.06.2019 Noslēdzies 2 Krievija Kirova
Чемпионат АЛНХ Зима-Лето 2019 Финал 16.06.2019 Noslēdzies 5 Krievija Arkhangel’sk
XVI World Championship 2019 KIDS 13- 16.06.2019 Noslēdzies 26 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 VETERANS 50+ 16.06.2019 Noslēdzies 34 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 OPEN TEAMS 15.06.2019 Noslēdzies 12 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 OPEN 15.06.2019 Noslēdzies 115 Baltkrievija Minska
RAUBICHI W.Ch.OPEN 15.06.2019 Noslēdzies 61 Baltkrievija Minska
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #4 15.06.2019 Noslēdzies 9 Krievija Arkhangel’sk
чемпионат Каменска-Шахтинского 4 тур 15.06.2019 Noslēdzies 8 Krievija Kamensk-Shakhtinskiy
XVI World Championship 2019 JUNIORS TEAMS 14.06.2019 Noslēdzies 6 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 LADIES TEAMS 14.06.2019 Noslēdzies 5 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 VETERANS TEAMS 14.06.2019 Noslēdzies 12 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 JUNIORS 14.06.2019 Noslēdzies 33 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 LADIES 14.06.2019 Noslēdzies 21 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 VETERANS 14.06.2019 Noslēdzies 59 Baltkrievija Minska
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #3 14.06.2019 Noslēdzies 6 Krievija Arkhangel’sk
Кубок Ростовской области 12.06.2019 Noslēdzies 25 Krievija Rostova pie Donas
Bergensliga Spring 2019 #19 12.06.2019 Pašlaik norisinās 5 Norvēģija Bergena
12-й ОТБОР ПЛЯХ-ХОК РИ ПЛ "ДАЛМАТ-ЮГ" 12.06.2019 Noslēdzies 2 Krievija Rostova pie Donas
Сборная #4 11.06.2019 Pašlaik norisinās 5 Krievija Maskava
КУБОК КОНФЕДЕРАЦИЙ 11.06.2019 Noslēdzies 2 Krievija Макопсе
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #2 10.06.2019 Noslēdzies 8 Krievija Arkhangel’sk
Тренировка сборной 3 09.06.2019 Pašlaik norisinās 8 Krievija Maskava
Maurholen League #5 09.06.2019 Noslēdzies 5 Norvēģija Maurholen