Кубок Санкт-Петербурга - 2 этап Saint-Petersburg Masters

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas beigas Scorpion 28.11.2010 10:00
Turnīra datums 28.11.2010
Dalībnieku 61

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Oleg Dmitrichenko Krievija Sanktpēterburga 40
2 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga 39
3 Ivan Zaharov Krievija Maskava 38
4 Dmitriy Koshman Krievija Maskava 37
5 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga 36
6 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga 35
7 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga 34
8 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 33
9 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 32
10 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 31
11 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa 30
12 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 29
13 Totchasov Pavel Krievija Maskava 28
14 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava 27
15 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 26
16 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 25
17 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 24
18 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 23
19 Vasiliy Lyutorovich Krievija Sanktpēterburga 22
20 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 21
21 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 20
22 Vladimir Egorov Krievija Maskava 19
23 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 18
24 Kirill Rudnev Krievija Maskava 17
25 Shadrin Pavel Krievija Sanktpēterburga 16
26 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 15
27 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 14
28 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 13
29 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 12
30 Maria Miloradova Krievija Maskava 11
31 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga 10
32 Igor Petrov Krievija Sanktpēterburga 9
33 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 8
34 Megrabyan Alexander Krievija Maskava 7
35 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 6
36 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 5
37 Sergey Zorin Krievija Jekaterinburga 4
38 Mishurinskikh Konstantin Krievija Pleskava 3
39 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 2
40 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 1
41 Алексей Радченко Krievija Jekaterinburga 0
42 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 0
43 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 0
44 Denis Chernyavsky Krievija Rostova pie Donas 0
45 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 0
46 Kuruch Darja Krievija Sanktpēterburga 0
47 Andreev Igor Krievija Sanktpēterburga 0
48 Pavlov Alexander Krievija Sanktpēterburga 0
49 Lanita Gutieva Krievija Sochi 0
50 Jury ml. Porinets Krievija Sanktpēterburga 0
51 Jury st. Porinets Krievija Sanktpēterburga 0
52 Evgeniy Kurilev Krievija Maskava 0
53 Semenihin Andrey Krievija Krasnodara 0
54 Shubbe Leontiy Krievija Sanktpēterburga 0
55 Kirill Pavlov Krievija Sanktpēterburga 0
56 Kozlov Mikhail Krievija Ростов Великий 0
57 Terehov Ruslan Krievija Sanktpēterburga 0
58 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga 0
59 Evgeniy Korolev Krievija Maskava 0
60 Denis Parshin Krievija Maskava 0
61 Kirill Gordovskiy Krievija Maskava 0