1-й этап VI Открытого Кубка России. XVI Кубок Поволжья

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Nizhniy Novgorod
Reģistrācijas sākums Scorpion 27.06.2015 11:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 08.08.2015 11:00
Turnīra datums 09.08.2015
Dalībnieku 47

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшие Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 30
2 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 27
3 Stanislav Lutay Krievija Tula 25
4 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 23
5 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 21
6 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 20
7 Stepan Korotkiy Krievija Maskava 19
8 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 18
9 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 17
10 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 16
11 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod 15
12 Alexander Galkin Krievija Volgograda 14
13 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 13
14 Yury Volik Krievija Krasnodara 12
15 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 11
16 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 10
17 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 9
18 Dima Hintibidze Krievija Nizhniy Novgorod 8
19 Anton Runenkov Krievija Maskava 7
20 Sergey Kovankin Krievija Nizhniy Novgorod 6
21 Sergey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 5
22 Sergey Korotkiy Krievija Maskava 4
23 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 3
24 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 2
25 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 1
26 Mishurinskikh Konstantin Krievija Pleskava 1
27 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 1
28 Mikhail Krinov Krievija Maskava 1
29 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 1
30 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 1
31 Elnara Abasova Krievija Nizhniy Novgorod 1
32 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki 1
33 Alexandr Volozhanin Krievija Nizhniy Novgorod 1
34 Lanita Gutieva Krievija Sochi 1
35 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 1
36 Taisia Ankudimova Krievija Nizhniy Novgorod 1
37 Andrey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
38 Leonid Volik Krievija Krasnodara 1
39 Ivan Titkov Krievija Samāra 1
40 Alexey Shalagin Krievija Nizhniy Novgorod 1
41 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 1
42 Yuri Toropchin Krievija Samāra 1
43 Alexey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
44 Ekaterina Kolodeznaja Krievija Maskava 1
45 Volik Mikhail Krievija Krasnodara 1
46 Andrey Varyutin Krievija Nizhniy Novgorod 1
47 Анастасия Власова Krievija Nizhniy Novgorod 1