XIV World Championship 2015 OPEN

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 22.04.2015 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 23.04.2015 00:00
Turnīra datums 13.06.2015
Dalībnieku 108

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Open Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
divisions Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Final groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Atis Sīlis Latvija Rīga
3 Edgars Caics Latvija Rīga
4 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
5 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
6 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
7 Jan Pelkonen Somija Naantali
8 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
9 Ahti Lampi Somija Kuopio
10 Hans Osterman Zviedrija Stokholma
11 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
12 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
13 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
14 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
15 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
16 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
17 Alexey Zaharov Krievija Maskava
18 Valts Smagars Latvija Rīga
19 Alexander Miloradov Krievija Maskava
20 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
21 Janne Ollila Somija Naantali
22 Jan Dryak Čehija
23 Patrik Petr Čehija Litomišla
24 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
25 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
26 Kevin Eriksson Somija Turku
27 Zdenek Matousek Čehija
28 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
29 Peter Östlund Zviedrija Avesta
30 Krystof Lebl Čehija Prāga
31 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
32 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
33 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
34 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
35 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
36 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
37 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
38 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
39 Jānis Kalnevics Latvija Inčukalns
40 Kristian Iso-Tryykäri Somija Turku
41 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
42 Stanislav Lutay Krievija Tula
43 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
44 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
45 Artem Valiev Lietuva Viļņa
46 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
47 Santtu Sainio Somija Lohja
48 Truls Mansson Zviedrija Stokholma
49 Daniel Remmem Norvēģija
50 Andreas Roren Norvēģija Oslo
51 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
52 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
53 Gergely Regula Ungārija Budapešta
54 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa
55 Hamacek Filip Čehija
56 Espen Moe Norvēģija Tronheima
57 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
58 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
59 Arne Johannes Holmin Norvēģija Bergena
60 Kimmo Eriksson Somija Turku
61 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
62 Simon Thomas Īrija Berlin
63 Stian Ostrem Norvēģija Drammen
64 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
65 Igor Saveljev Igaunija Tallina
66 Tomas Aberg Zviedrija
67 Frode Hagerup Norvēģija
68 Borsanyi Peter Ungārija
69 Papp Magor Ungārija Budapešta
70 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
71 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
72 David Smid Čehija Svitavy
73 Evgeniy Matantsev Ukraina Kirovohrada
74 Klaus Jean-Claude Šveice
75 Anette Engel Dānija Bronderslev
76 Benjamin Suominen Somija Naantali
77 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
78 Magyari Viktor Ungārija Vác
79 Jorn Moldvar Norvēģija
80 Valentin Dietze Vācija Freiburg
81 Alen Shekarev Igaunija Tallina
82 Juri Artamonov Igaunija Tallina
83 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana
84 Ralph Pommerenke Vācija Frankfurte pie Mainas
85 Locher Rolf Šveice
86 Frank Bruneske Vācija Wilhelmshaven
87 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
88 Gleb Tarakanov Kazahstāna Almati
89 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska
90 Aleksandr Dolgov Baltkrievija Minska
91 Mikko Haveri Somija Turku
92 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
93 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
94 Yuriy Bondarenko Ukraina Harkiva
95 Klaus Ramon Šveice
96 Vladislav Zubel Igaunija Tallina
97 Igor Chudin Kazahstāna Temirtau
98 Eike Rompa Vācija Wilhelmshaven
99 Vladimir Tarakanov Kazahstāna Almati
100 Luginbuehl Beat Šveice
101 Thomas Haussknecht Vācija Berlīne
102 Roman Romanenko Baltkrievija Minska
103 Siarhei Vazhnik Baltkrievija Minska
104 Eugene Papakul Baltkrievija Minska
105 Bakhtiyar Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta
106 Dominik Hofer Šveice
107 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska
108 Haprou Andrei Baltkrievija Minska