Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 22.04.2015 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 23.04.2015 00:00 |
Turnīra datums | 13.06.2015 |
Dalībnieku | 108 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Open | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
divisions | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Final groups | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Play-off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | |||
3 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | |||
4 | Dmytro Litvinyuk | Ukraina | Kirovohrada | |||
5 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Jan Pelkonen | Somija | Naantali | |||
8 | Yngve Aasheim | Norvēģija | Tronheima | |||
9 | Ahti Lampi | Somija | Kuopio | |||
10 | Hans Osterman | Zviedrija | Stokholma | |||
11 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | |||
14 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | |||
15 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | |||
16 | Carl Bindekrans | Zviedrija | Noršēpinga | |||
17 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | |||
18 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | |||
19 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | |||
20 | Oscar Henriksson | Zviedrija | Piteå | |||
21 | Janne Ollila | Somija | Naantali | |||
22 | Jan Dryak | Čehija | ||||
23 | Patrik Petr | Čehija | Litomišla | |||
24 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
25 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | |||
26 | Kevin Eriksson | Somija | Turku | |||
27 | Zdenek Matoušek ml. | Čehija | ||||
28 | Artjoms Zaharovs | Latvija | Skrunda | |||
29 | Peter Östlund | Zviedrija | Avesta | |||
30 | Krystof Lebl | Čehija | Prāga | |||
31 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
32 | Gints Lasmanis | Latvija | Skrunda | |||
33 | Jevgēnijs Zaharovs | Latvija | Rīga | |||
34 | Markus Nilsson | Zviedrija | Stokholma | |||
35 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
36 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Latvija | Rīga | |||
37 | Edgars Mucenieks | Latvija | Skrunda | |||
38 | Lars Henriksson | Zviedrija | Piteå | |||
39 | Jānis Kalnevics | Latvija | Inčukalns | |||
40 | Kristian Iso-Tryykäri | Somija | Turku | |||
41 | Jimmy Mardell | Zviedrija | Stokholma | |||
42 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | |||
43 | Edgars Saulītis | Latvija | Inčukalns | |||
44 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | |||
45 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | |||
46 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | |||
47 | Santtu Sainio | Somija | Lohja | |||
48 | Truls Mansson | Zviedrija | Stokholma | |||
49 | Daniel Remmem | Norvēģija | ||||
50 | Andreas Roren | Norvēģija | Oslo | |||
51 | Miroslav Cernoch | Čehija | Prāga | |||
52 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | |||
53 | Gergely Regula | Ungārija | Budapešta | |||
54 | Vaclav Pikl | Čehija | Plzeņa | |||
55 | Filip Hamacek | Čehija | ||||
56 | Espen Moe | Norvēģija | Tronheima | |||
57 | Bjarne Axelsen | Dānija | Bronderslev | |||
58 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
59 | Arne Johannes Holmin | Norvēģija | Bergena | |||
60 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | |||
61 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kijeva | |||
62 | Simon Thomas | Īrija | Berlin | |||
63 | Stian Ostrem | Norvēģija | Drammen | |||
64 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | |||
65 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | |||
66 | Tomas Aberg | Zviedrija | ||||
67 | Frode Hagerup | Norvēģija | ||||
68 | Borsanyi Peter | Ungārija | ||||
69 | Papp Magor | Ungārija | Budapešta | |||
70 | Martin Zenisek | Čehija | Plzeņa | |||
71 | Pavel Plesak | Čehija | Plzeņa | |||
72 | David Smid | Čehija | Svitavy | |||
73 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | |||
74 | Klaus Jean-Claude | Šveice | ||||
75 | Anette Engel | Dānija | Bronderslev | |||
76 | Benjamin Suominen | Somija | Naantali | |||
77 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | |||
78 | Magyari Viktor | Ungārija | Vác | |||
79 | Jorn Moldvar | Norvēģija | ||||
80 | Valentin Dietze | Vācija | Freiburg | |||
81 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | |||
82 | Juri Artamonov | Igaunija | Tallina | |||
83 | Baurzhan Ualiev | Kazahstāna | Astana | |||
84 | Ralph Pommerenke | Vācija | Frankfurte pie Mainas | |||
85 | Locher Rolf | Šveice | ||||
86 | Frank Bruneske | Vācija | Wilhelmshaven | |||
87 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | |||
88 | Gleb Tarakanov | Kazahstāna | Almati | |||
89 | Aliaksandr Bartosh | Baltkrievija | Minska | |||
90 | Alexander Dolgov | Baltkrievija | Minska | |||
91 | Mikko Haveri | Somija | Turku | |||
92 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | |||
93 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | |||
94 | Yuriy Bondarenko | Ukraina | Harkiva | |||
95 | Klaus Ramon | Šveice | ||||
96 | Vladislav Zubel | Igaunija | Tallina | |||
97 | Igor Chudin | Kazahstāna | Temirtau | |||
98 | Eike Rompa | Vācija | Wilhelmshaven | |||
99 | Vladimir Tarakanov | Kazahstāna | Almati | |||
100 | Luginbuehl Beat | Šveice | ||||
101 | Thomas Haussknecht | Vācija | Berlīne | |||
102 | Roman Romanenko | Baltkrievija | Minska | |||
103 | Siarhei Vazhnik | Baltkrievija | Minska | |||
104 | Eugene Papakul | Baltkrievija | Minska | |||
105 | Bakhtiyar Tileukabylov | Kazahstāna | Šimkenta | |||
106 | Dominik Hofer | Šveice | ||||
107 | Eduard Kuratnik | Baltkrievija | Minska | |||
108 | Haprou Andrei | Baltkrievija | Minska | |||