XV Кубок Северо-Запада

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas beigas Scorpion 12.04.2015 13:00
Turnīra datums 12.04.2015
Dalībnieku 50

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
круговой Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
плей-офф утешительный Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
2 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
3 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
4 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
5 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
6 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
7 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
8 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
9 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
10 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
11 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
12 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
13 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
14 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
15 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
16 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga
17 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
18 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
19 Timur Kudashev Krievija Sanktpēterburga
20 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
21 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
22 Leonid Zaytcev Krievija Sanktpēterburga
23 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga
24 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
25 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga
26 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
27 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
28 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
29 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
30 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
31 Alexander Krikorov Krievija Sanktpēterburga
32 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
33 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
34 Vladislav Plotnikov Krievija Sanktpēterburga
35 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
36 Valeria Isakova Krievija Sanktpēterburga
37 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
38 George Titov Krievija Sanktpēterburga
39 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
40 Pavel Krikorov Krievija Sanktpēterburga
41 Timofey Kryazhev Krievija Sanktpēterburga
42 Matvey Kryazhev Krievija Sanktpēterburga
43 Арсений Солдатов
44 Aleksey Treschalov Krievija Sanktpēterburga
45 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga
46 Артём Натореев
47 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
48 Юрий Величко Krievija Sanktpēterburga
49 Юлия Никулова Krievija Sanktpēterburga
50 Rodion Sinitsyn Krievija Sanktpēterburga