Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 26.12.2010 09:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 26.12.2010 19:00 |
Turnīra datums | 26.12.2010 |
Dalībnieku | 30 |
Maksimālais dalībnieku skaits | 50 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Play-off | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
1 | Oleg Dmitrichenko | Krievija | Sanktpēterburga | 42 | |||
2 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | 39 | |||
3 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | 37 | |||
4 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | 36 | |||
5 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | 34 | |||
6 | Vasiliy Lyutorovich | Krievija | Sanktpēterburga | 33 | |||
7 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | 31 | |||
8 | Shadrin Pavel | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | |||
9 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 28 | |||
10 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 27 | |||
11 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | 25 | |||
12 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | 24 | |||
13 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 23 | |||
14 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | 21 | |||
15 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | 20 | |||
16 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | |||
17 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | 17 | |||
18 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | 16 | |||
19 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | 14 | |||
20 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | 13 | |||
21 | Pavlov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | 11 | |||
22 | Igor Petrov | Krievija | Sanktpēterburga | 10 | |||
23 | Kuruch Darja | Krievija | Sanktpēterburga | 9 | |||
24 | Vasily Posrednikov | Krievija | Sanktpēterburga | 7 | |||
25 | Daniil Shmeljov | Krievija | Sanktpēterburga | 6 | |||
26 | Alexander Tsvetkov | Krievija | Sanktpēterburga | 5 | |||
27 | Isakov German | Krievija | Sanktpēterburga | 4 | |||
28 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | 3 | |||
29 | Timur Kudashev | Krievija | Sanktpēterburga | 2 | |||
30 | Mihail Perchenok | 1 | |||||