Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 01.12.2014 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 20.12.2014 12:00 |
Turnīra datums | 21.12.2014 |
Dalībnieku | 51 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификационный турнир | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | 30 | |||
2 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 27 | |||
3 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | 25 | |||
4 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 23 | |||
5 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 21 | |||
6 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 20 | |||
7 | Denis Katkov | Krievija | Maskava | 19 | |||
8 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 18 | |||
9 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | 17 | |||
10 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 16 | |||
11 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 15 | |||
12 | Vladimir Goncharov | Krievija | Maskava | 14 | |||
13 | Sergey Sammal | Krievija | Tula | 13 | |||
14 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 12 | |||
15 | Evgeniy Voytko | Krievija | Mitišči | 11 | |||
16 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | 10 | |||
17 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | 9 | |||
18 | Alexander Vihlyantsev | Krievija | Volgograda | 8 | |||
19 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | 7 | |||
20 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | 6 | |||
21 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | 5 | |||
22 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 4 | |||
23 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 3 | |||
24 | Ivan Shchekotov | Krievija | Maskava | 2 | |||
25 | Oleg Shapkov | Krievija | Maskava | 1 | |||
26 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | 1 | |||
27 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
28 | Kirill Vasilev | Krievija | Maskava | 1 | |||
29 | Vladimir Krivolapov | Krievija | Volgograda | 1 | |||
30 | Aleksey Kupcov | Krievija | Korolev | 1 | |||
31 | Anton Urakaev | Krievija | Maskava | 1 | |||
32 | Alexey Gavrilov | Krievija | Maskava | 1 | |||
33 | Yuriy Verbitskiy | Krievija | Volgograda | 1 | |||
34 | Dmitriy Shumilin | Krievija | Maskava | 1 | |||
35 | Igor Miloradov | Krievija | Maskava | 1 | |||
36 | Lanita Gutieva | Krievija | Sochi | 1 | |||
37 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | 1 | |||
38 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 1 | |||
39 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | 1 | |||
40 | Makar Polyakov | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
41 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | 1 | |||
42 | Alexandr Gorlin | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
43 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
44 | Vladimir Kuptsov | Krievija | Korolev | 1 | |||
45 | Lidija Kozak | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
46 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | 1 | |||
47 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | 1 | |||
48 | Mihail Gashkov | Krievija | Jekaterinburga | 1 | |||
49 | Nikolai Builov | Krievija | Maskava | 1 | |||
50 | ukharskyi Dmitryi | Krievija | Maskava | 1 | |||
51 | Ukharskiy Stanislav | Krievija | Maskava | 1 | |||