V Open Kursk Cup (Кубок Курска 2015)

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kursk
Reģistrācijas sākums Scorpion 25.11.2014 21:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.01.2015 10:00
Turnīra datums 10.01.2015
Dalībnieku 94

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Предварительный этап Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига А Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая лига В Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Вторая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Третья лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Плей-офф третья лига Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Плей-офф первая лига Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 10 -
Плей-офф вторая лига Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Atis Sīlis Latvija Rīga
3 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
4 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
5 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
6 Alexander Miloradov Krievija Maskava
7 Stanislav Lutay Krievija Tula
8 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
9 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
10 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
11 Alexey Zaharov Krievija Maskava
12 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
13 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
14 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
15 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
16 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
17 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
18 Artem Valiev Lietuva Viļņa
19 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
20 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
21 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
22 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
23 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
24 Sergey Sammal Krievija Tula
25 Evgeniy Matantsev Ukraina Kirovohrada
26 Maxim Starkov Krievija Kursk
27 Igor Scherbakov Krievija Kursk
28 Sergey Patekhin Krievija Kursk
29 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
30 Sergey Korotkiy Krievija Maskava
31 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska
32 Sergey Ivanov Krievija Kursk
33 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
34 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
35 Igor Novikov Krievija Azova
36 Maria Miloradova Krievija Maskava
37 Dmitriy Afonin Krievija Sanktpēterburga
38 Denis Matveev Krievija Kursk
39 Evgeniy Goloviznin Krievija Kursk
40 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
41 Raivis Sternāts Latvija Rīga
42 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
43 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
44 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
45 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
46 Alexey Baranov Krievija Maskava
47 Pavel Churilin Krievija Kursk
48 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
49 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
50 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
51 Daniil Yurchenko Krievija Armavira
52 Roman Bykov Krievija Kotel’niki
53 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki
54 Yury Volik Krievija Krasnodara
55 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
56 Kirill Vasilev Krievija Maskava
57 Oleg Bublikov Krievija Kursk
58 Kaspars Viļums Latvija Rīga
59 Lanita Gutieva Krievija Sochi
60 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
61 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
62 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
63 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
64 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
65 Roman Sharapov Krievija пос. Мармыжи Курской области
66 Andrey Ponomarev Krievija Maskava
67 Igor Miloradov Krievija Maskava
68 Andrey Titov Krievija Krasnodara
69 Nikolay Bublikov Krievija Kursk
70 Igor Martynenko Ukraina Harkiva
71 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
72 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
73 Leonid Volik Krievija Krasnodara
74 Gleb Moskvin Krievija Kursk
75 Alexey Legostaev Krievija Мармыжи (Курская область)
76 Sergey Legostaev Krievija Kursk
77 Yuriy Bondarenko Ukraina Harkiva
78 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
79 Petr Bezrukov Krievija Kursk
80 Artem Pankov Krievija Kursk
81 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava
82 Artem Matantsev Ukraina Kirovograd
83 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
84 Alexander Churilin Krievija Kursk
85 Alexey Plokhikh Krievija Kursk
86 Mikhail Krinov Krievija Maskava
87 Denis Trubnikov Krievija пос. Мармыжи Курской области
88 Pavel Bezrukov Krievija Kursk
89 Tamara Shalomayeva Ukraina Harkiva
90 Rostislav Pereverzev Krievija Kursk
91 Konstantin Gerchiu Krievija Kursk
92 Artjom Kraft Kazahstāna Талгар
93 Julia Kriukova Krievija Kursk
94 Tatiana Evdokimova Krievija Kursk