Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 25.11.2014 21:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.01.2015 10:00 |
Turnīra datums | 10.01.2015 |
Dalībnieku | 94 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Предварительный этап | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига А | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Высшая лига В | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Вторая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 6 - | ||||||||
Третья лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 7 - | ||||||||
Плей-офф третья лига | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 8 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 9 - | ||||||||
Плей-офф первая лига | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 10 - | ||||||||
Плей-офф вторая лига | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
2 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | ||||
3 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
4 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
5 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
6 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | ||||
7 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | ||||
8 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | ||||
9 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | ||||
10 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | ||||
11 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | ||||
12 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
13 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | ||||
14 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | ||||
15 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
16 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
17 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | ||||
18 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | ||||
19 | Dmytro Litvinyuk | Ukraina | Kirovohrada | ||||
20 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | ||||
21 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | ||||
22 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
23 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | ||||
24 | Sergey Sammal | Krievija | Tula | ||||
25 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | ||||
26 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | ||||
27 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | ||||
28 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | ||||
29 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | ||||
30 | Sergey Korotkiy | Krievija | Maskava | ||||
31 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | ||||
32 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | ||||
33 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | ||||
34 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | ||||
35 | Igor Novikov | Krievija | Azova | ||||
36 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | ||||
37 | Dmitriy Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
38 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | ||||
39 | Evgeniy Goloviznin | Krievija | Kursk | ||||
40 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | ||||
41 | Raivis Sternāts | Latvija | Rīga | ||||
42 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
43 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
44 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | ||||
45 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | ||||
46 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | ||||
47 | Pavel Churilin | Krievija | Kursk | ||||
48 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
49 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
50 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | ||||
51 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | ||||
52 | Roman Bykov | Krievija | Kotel’niki | ||||
53 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | ||||
54 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | ||||
55 | Viktoriia Zaporojets | Ukraina | Kijeva | ||||
56 | Kirill Vasilev | Krievija | Maskava | ||||
57 | Oleg Bublikov | Krievija | Kursk | ||||
58 | Kaspars Vilums | Latvija | Rīga | ||||
59 | Lanita Gutieva | Krievija | Sochi | ||||
60 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | ||||
61 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | ||||
62 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
63 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | ||||
64 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | ||||
65 | Roman Sharapov | Krievija | Kursk | ||||
66 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | ||||
67 | Igor Miloradov | Krievija | Maskava | ||||
68 | Andrey Titov | Krievija | Krasnodara | ||||
69 | Nikolay Bublikov | Krievija | Kursk | ||||
70 | Igor Martynenko | Ukraina | Harkiva | ||||
71 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
72 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | ||||
73 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | ||||
74 | Gleb Moskvin | Krievija | Kursk | ||||
75 | Alexey Legostaev | Krievija | Kursk | ||||
76 | Sergey Legostaev | Krievija | Kursk | ||||
77 | Yuriy Bondarenko | Ukraina | Harkiva | ||||
78 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
79 | Petr Bezrukov | Krievija | Kursk | ||||
80 | Artem Pankov | Krievija | Kursk | ||||
81 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | ||||
82 | Artem Matantsev | Ukraina | Kirovograd | ||||
83 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | ||||
84 | Alexander Churilin | Krievija | Kursk | ||||
85 | Alexey Plokhikh | Krievija | Kursk | ||||
86 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | ||||
87 | Denis Trubnikov | Krievija | Kursk | ||||
88 | Pavel Bezrukov | Krievija | Kursk | ||||
89 | Tamara Shalomayeva | Ukraina | Harkiva | ||||
90 | Rostislav Pereverzev | Krievija | Kursk | ||||
91 | Konstantin Gerchiu | Krievija | Kursk | ||||
92 | Artjom Kraft | Kazahstāna | Талгар | ||||
93 | Julia Kriukova | Krievija | Kursk | ||||
94 | Tatiana Evdokimova | Krievija | Kursk | ||||