Swedish Masters

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Zviedrija
Pilsēta Malme
Reģistrācijas sākums Scorpion 30.11.2014 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 31.01.2015 00:00
Turnīra datums 07.02.2015
Dalībnieku 121

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Basic groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Final groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Placement groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Playoff Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
2 Atis Sīlis Latvija Rīga
3 Kevin Eriksson Somija Turku
4 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
5 Finn Fries Zviedrija Lunda
6 Hans Osterman Zviedrija Stokholma
7 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
8 Patrik Petr Čehija Litomišla
9 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
10 Lars Fridell Zviedrija Stokholma
11 Janne Ollila Somija Naantali
12 Valts Smagars Latvija Rīga
13 Peter Östlund Zviedrija Avesta
14 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
15 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
16 Jan Pelkonen Somija Naantali
17 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
18 Jan Dryak Čehija
19 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
20 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
21 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
22 David Smid Čehija Svitavy
23 Zdenek Matousek Čehija
24 David Nordstrom Zviedrija Malme
25 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
26 Krystof Lebl Čehija Prāga
27 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
28 Otto Pesala Somija Oulu
29 Juho Rautio Somija Tampere
30 Rene Huhtala Somija Naantali
31 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
32 Rickard Sjöstedt Zviedrija
33 Marcus Andersson Zviedrija Jenšēpinga
34 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
35 Vesa Huotelin Somija Espo
36 Simon Thomas Īrija Berlin
37 Jorn Moldvar Norvēģija
38 Sami Hellstrom Somija Espoo
39 Truls Mansson Zviedrija Stokholma
40 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa
41 Jan Sladek Čehija Příbram
42 Stian Ostrem Norvēģija Drammen
43 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
44 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
45 Espen Moe Norvēģija Tronheima
46 Zdenek Lopaur CZE
47 Jerry Wikström Zviedrija Stokholma
48 Jimmy Mårdell Zviedrija Stokholma
49 Kimmo Eriksson Somija Turku
50 Fredric Axelsson Zviedrija Stokholma
51 Fredrik Hansson Zviedrija Gēteborga
52 Lauri Törnström Somija Naantali
53 Martin Lunden Zviedrija Malme
54 Petter Bäckebjörk Zviedrija
55 Ulrik Nilsson Zviedrija Malme
56 Svein Arne Fure Norvēģija Bergena
57 Hans-Øyvind Sagen Norvēģija
58 Emil Larsson Zviedrija Borlänge
59 Michal Kobrle Čehija
60 Milos Sevr Čehija Turnov
61 Netta Jousi Somija Helsinki
62 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
63 Gustaf Fagerberg Zviedrija Stokholma
64 Vegard Klippen Norvēģija Kvernaland
65 Lukas Gustafsson Zviedrija Gēteborga
66 Joachim Thyzell Zviedrija
67 Joel Hall Zviedrija Malme
68 Øystein Klippen Norvēģija Kvernaland
69 Matti Mansson Zviedrija Lunda
70 Henrik Nilsson Zviedrija Vesterosa
71 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska
72 Torbjorn Kverneland Norvēģija Kverneland
73 Eric Norén Zviedrija Malme
74 Mikko Haveri Somija Turku
75 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
76 Julian Elvén Zviedrija Malme
77 Kjetil Sagen Norvēģija
78 Sissie Wikstrom Zviedrija Stokholma
79 Magnus Klippen Norvēģija Kvernaland
80 Benjamin Suominen Somija Naantali
81 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
82 Eidsnes Espen Norvēģija Bergena
83 Peter Madsen Dānija
84 Markus Bengtsson Zviedrija Göteborg
85 Jimi Mansson Zviedrija Lunda
86 Amund Risa Fylling Norvēģija Kvernaland
87 Joan Eriksson Mencl Zviedrija Lunda
88 Mats Johansson Zviedrija Staffanstorp
89 Darko Mrdalj Serbija Bergen
90 Waqas Nawas Khan Pakistāna
91 Sten Svensson Zviedrija Lunda
92 Gundega Paķe Latvija Rīga
93 Morten Aarflot Norvēģija Oslo
94 Emanuel Nilsson Zviedrija
95 Gustav Brådland Norvēģija
96 Joakim Gåfvels Zviedrija
97 Marko Säkkinen Zviedrija Gēteborga
98 Thorbjørn F. Hestvaag Norvēģija Kverneland
99 Eduards Paķis Latvija Saulkrasti
100 Daniel Gullberg Zviedrija Malme
101 Olle Jacobsson Zviedrija Malme
102 Uno Osterman Zviedrija Stokholma
103 August Wegestål Zviedrija Malme
104 Hjalmar Nilsson Zviedrija
105 Andreas Fjermestad Norvēģija Kvernaland
106 Micael Myren Sweden / Portugal Göteborg / Lagos
107 Johan Fischer Zviedrija Malme
108 Thomas Malmberg Zviedrija Malme
109 Sondre Efteland Johansen Norvēģija Kvernaland
110 David Nilsson Zviedrija
111 Mattias Kralmark Zviedrija Lunda
112 Daniel Petersson Zviedrija
113 Christophe Hellman Francija
114 Patrik Räfling Zviedrija Gēteborga
115 Jimmy Gellersten Zviedrija Malme
116 Mikhail Krinov Krievija Maskava
117 Jan-Olof Hansson Zviedrija Ekerö
118 Robin Holmgren-Gellersten Zviedrija Malme
119 Anton Freyr Jakobsson Īslande
120 Elin Hellman Francija
121 Anders Olsén Zviedrija Lunda