Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 27.09.2014 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 14.11.2014 12:00 |
Turnīra datums | 15.11.2014 |
Dalībnieku | 88 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Groups | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Полуфинальные группы | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Вторая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Элитная лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 6 - | ||||||||
Высшая лига (группы "C" и "D") | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 7 - | ||||||||
за попадание в Суперлигу (пара 1) | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 8 - | ||||||||
за попадание в Суперлигу (пара 2) | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 9 - | ||||||||
Высшая лига (группа "А" и "В") | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 10 - | ||||||||
Супер лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 11 - | ||||||||
плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Ivan Zaharov | Krievija | Maskava | |||
3 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | |||
4 | Dmytro Litvinyuk | Ukraina | Kirovohrada | |||
5 | Kevin Eriksson | Somija | Turku | |||
6 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
7 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | |||
10 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | |||
12 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
14 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | |||
16 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
18 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | |||
19 | Jan Pelkonen | Somija | Naantali | |||
20 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | |||
21 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
22 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
24 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | |||
25 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | |||
26 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | |||
27 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | |||
28 | Sergey Sammal | Krievija | Tula | |||
29 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | |||
31 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
32 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
33 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
34 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
35 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | |||
36 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | |||
37 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | |||
38 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | |||
39 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
40 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
41 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | |||
42 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | |||
43 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | |||
44 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | |||
45 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | |||
46 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
47 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
48 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
49 | Lev Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
50 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
51 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | |||
52 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | |||
53 | Artem Boldyrev | Krievija | Severodvinska | |||
54 | Dmitry Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
55 | Larionov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | |||
56 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | |||
57 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
58 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | |||
59 | Igor Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
60 | Alexey Klimko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
61 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | |||
62 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
63 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
64 | Semichev Alexandr | Krievija | Čerepoveca | |||
65 | Dasha Obukhova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
66 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
67 | Sergey Nemolot | Krievija | Sanktpēterburga | |||
68 | Semyon Kurbatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
69 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
70 | Georgiy Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
71 | Daniil Perov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
72 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
73 | Ruslan Shcherbakov | Krievija | Kotel’niki | |||
74 | Alexander Speranskiy | Krievija | ||||
75 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | |||
76 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | |||
77 | Shubbe Leontiy | Krievija | Sanktpēterburga | |||
78 | Alexandr Borovskiy | Krievija | Sanktpēterburga | |||
79 | Grigoriy Kazarin | Krievija | Čerepoveca | |||
80 | Андрей Ямков | Krievija | Sanktpēterburga | |||
81 | Vladimir Nikulov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
82 | Maxim Korsuk | Krievija | Sanktpēterburga | |||
83 | Artem Nikitin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
84 | Tatiana Orlova | Krievija | Krasnodara | |||
85 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | |||
86 | Makar Polyakov | Krievija | Kotel’niki | |||
87 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | |||
88 | Sergej Gupalo | Krievija | Kotel’niki | |||