VI Saint Petersburg Open 2014

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 27.09.2014 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 14.11.2014 12:00
Turnīra datums 15.11.2014
Dalībnieku 88

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Полуфинальные группы Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Вторая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Элитная лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Высшая лига (группы "C" и "D") Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
за попадание в Суперлигу (пара 1) Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
за попадание в Суперлигу (пара 2) Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Высшая лига (группа "А" и "В") Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 10 -
Супер лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 11 -
плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Ivan Zaharov Krievija Maskava
3 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
4 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
5 Kevin Eriksson Somija Turku
6 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
7 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
8 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
9 Alexey Zaharov Krievija Maskava
10 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
11 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
12 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
13 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
14 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
15 Alexander Miloradov Krievija Maskava
16 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
17 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
18 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
19 Jan Pelkonen Somija Naantali
20 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
21 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
22 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
23 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
24 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
25 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
26 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
27 Artem Valiev Lietuva Viļņa
28 Sergey Sammal Krievija Tula
29 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
30 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
31 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
32 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
33 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
34 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
35 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
36 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
37 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
38 Sergey Patekhin Krievija Kursk
39 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
40 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
41 Kimmo Eriksson Somija Turku
42 Maria Miloradova Krievija Maskava
43 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
44 Yury Volik Krievija Krasnodara
45 Alexey Baranov Krievija Maskava
46 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
47 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
48 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
49 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
50 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
51 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
52 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
53 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
54 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
55 Larionov Alexander Krievija Sanktpēterburga
56 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
57 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
58 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
59 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga
60 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga
61 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki
62 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
63 Georgiy Levashov Serbija Belgrada
64 Semichev Alexandr Krievija Čerepoveca
65 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga
66 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
67 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga
68 Semyon Kurbatov Krievija Sanktpēterburga
69 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
70 Georgiy Pavlov Krievija Sanktpēterburga
71 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
72 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
73 Ruslan Shcherbakov Krievija Kotel’niki
74 Alexander Speranskiy Krievija
75 Mikhail Krinov Krievija Maskava
76 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava
77 Shubbe Leontiy Krievija Sanktpēterburga
78 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga
79 Grigoriy Kazarin Krievija Čerepoveca
80 Андрей Ямков Krievija Sanktpēterburga
81 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
82 Maxim Korsuk Krievija Sanktpēterburga
83 Artem Nikitin Krievija Sanktpēterburga
84 Tatiana Orlova Krievija Krasnodara
85 Yuriy Popov Krievija Maskava
86 Makar Polyakov Krievija Kotel’niki
87 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
88 Sergej Gupalo Krievija Kotel’niki