3 этап V Открытого Кубка России. XXI Кубок Санкт-Петербурга - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 08.09.2014 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 27.09.2014 12:00
Turnīra datums 28.09.2014

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4704 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4234 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
3 4215 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
4 4081 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
5 4057 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
6 3746 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
7 3742 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
8 3513 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
9 3466 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
10 3388 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
11 3334 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
12 3288 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
13 3248 Stanislav Lutay Krievija Tula
14 3205 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
15 3174 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
16 3150 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
17 3142 Artem Valiev Lietuva Viļņa
18 3128 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
19 3105 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
20 3093 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
21 3024 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
22 2988 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
23 2755 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
24 2668 Dmitriy Afonin Krievija Sanktpēterburga
25 2650 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
26 2612 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
27 2543 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
28 2441 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
29 2352 Sergey Kovankin Krievija Nizhniy Novgorod
30 2238 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
31 2128 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
32 1968 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
33 1904 Nikolay Ivanov Krievija Sanktpēterburga
34 1891 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
35 1856 Alexander Galkin Krievija Volgograda
36 1826 Alexey Baranov Krievija Maskava
37 1804 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
38 1757 Vyacheslav Sushinin Krievija Severodvinska
39 1743 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
40 1649 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
41 1590 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
42 1312 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava
43 1308 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
44 1160 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
45 1085 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
46 1059 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
47 716 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga
48 588 Georgiy Pavlov Krievija Sanktpēterburga
49 483 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
50 440 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
51 434 Kuruch Darja Krievija Sanktpēterburga
52 292 Timur Kudashev Krievija Sanktpēterburga
53 167 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
54 153 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
55 127 Георгий Титов
56 126 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
57 112 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
58 28 Artem Bychkov Krievija Sanktpēterburga
59 15 Alexey Treschalov Krievija Sanktpēterburga