Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 08.09.2014 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 27.09.2014 12:00 |
Turnīra datums | 28.09.2014 |
Dalībnieku | 59 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификационный турнир | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | |||
2 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | 27 | |||
3 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | 25 | |||
4 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 23 | |||
5 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | 21 | |||
6 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 20 | |||
7 | Anton Kiselyov | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | |||
8 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | 18 | |||
9 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | 17 | |||
10 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | 16 | |||
11 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 15 | |||
12 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | 14 | |||
13 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | 13 | |||
14 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | 12 | |||
15 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 11 | |||
16 | Dmitriy Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | 10 | |||
17 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | 9 | |||
18 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 8 | |||
19 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 7 | |||
20 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 6 | |||
21 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 5 | |||
22 | Sergey Kovankin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 4 | |||
23 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | 3 | |||
24 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | 2 | |||
25 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 1 | |||
26 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | 1 | |||
27 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
28 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | 1 | |||
29 | Nikolay Ivanov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
30 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 1 | |||
31 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | 1 | |||
32 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
33 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
34 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
35 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 1 | |||
36 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
37 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
38 | Kuruch Darja | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
39 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
40 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
41 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
42 | Vyacheslav Sushinin | Krievija | Severodvinska | 1 | |||
43 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | 1 | |||
44 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
45 | Vladimir Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
46 | Georgiy Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
47 | Dmitry Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
48 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | 1 | |||
49 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
50 | Sergey Nemolot | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
51 | Timur Kudashev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
52 | Irina Vorobieva | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
53 | Alexey Treschalov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
54 | Lev Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
55 | Vladimir Nikulov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
56 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
57 | Artem Bychkov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
58 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
59 | Георгий Титов | 1 | |||||