1-й этап V Открытого Кубка России. XV Кубок Поволжья

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Nizhniy Novgorod
Reģistrācijas sākums 16.07.2014 17:00
Reģistrācijas beigas 09.08.2014 10:00
Turnīra datums 10.08.2014
Dalībnieku 41

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификационный турнир Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Stepan Korotkiy Krievija Maskava 30
2 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 27
3 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 25
4 Stanislav Lutay Krievija Tula 23
5 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 21
6 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 20
7 Anton Runenkov Krievija Maskava 19
8 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 18
9 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 17
10 Sergey Kovankin Krievija Nizhniy Novgorod 16
11 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 15
12 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 14
13 Sergey Sammal Krievija Tula 13
14 Igor Novikov Krievija Krasnodara 12
15 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod 11
16 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 10
17 Dmitrii Bochkarev Krievija Nizhniy Novgorod 9
18 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 8
19 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 7
20 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 6
21 Dima Hintibidze Krievija Nizhniy Novgorod 5
22 Sergey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 4
23 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 3
24 Alexey Baranov Krievija Maskava 2
25 Alexandr Volozhanin Krievija Nizhniy Novgorod 1
26 Lanita Gutieva Krievija Sochi 1
27 Olga Glazunova Krievija Nizhniy Novgorod 1
28 Elnara Abasova Krievija Nizhniy Novgorod 1
29 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava 1
30 Panyaeva Olesya Krievija Nizhniy Novgorod 1
31 Alexey Shalagin Krievija Nizhniy Novgorod 1
32 Andrey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
33 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 1
34 Владимир Сазанкин Krievija Nizhniy Novgorod 1
35 Екатерина Воложанина Krievija Nizhniy Novgorod 1
36 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 1
37 Alexey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
38 Дарья Рыбушкина Krievija Nizhniy Novgorod 1
39 Polina Egorova Krievija Nizhniy Novgorod 1
40 Bogdan Egorov Krievija Nizhniy Novgorod 1
41 Ангелина Синякова Krievija Nizhniy Novgorod 1