Europe Championship 2014 OPEN

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Rīga
Turnīra datums 07.06.2014
Dalībnieku 122

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Lower Divisions Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Final Divisions Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Play-off Div4 Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Play-off Div3 Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Play-off Div2 Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Play-off Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Ahti Lampi Somija Kuopio
3 Alexey Zaharov Krievija Maskava
4 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
5 Edgars Caics Latvija Rīga
6 Atis Sīlis Latvija Rīga
7 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
8 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
9 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
10 Andris Liepins Latvija Rīga
11 Alexander Miloradov Krievija Maskava
12 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
13 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
14 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
15 Jan Pelkonen Somija Naantali
16 Peter Östlund Zviedrija Avesta
17 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
18 Janne Ollila Somija Naantali
19 Matīss Saulītis Latvija Inčukalns
20 Filips Buhtujevs Latvija Inčukalns
21 Raivis Pukinskis Latvija Rīga
22 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
23 Valts Smagars Latvija Rīga
24 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
25 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
26 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
27 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
28 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
29 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
30 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa
31 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
32 Kevin Eriksson Somija Turku
33 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
34 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
35 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
36 Santtu Sainio Somija Lohja
37 Jari Sahlgren Somija Oulu
38 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
39 Rūdolfs Kamzols Latvija Ventspils
40 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
41 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
42 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
43 Aleksandrs Žernovojs Latvija Ventspils
44 Lars-Erik Svensson Zviedrija Ūmeo
45 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
46 Andreas Roren Norvēģija Oslo
47 Marcus Andersson Zviedrija Jenšēpinga
48 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
49 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
50 Truls Mansson Zviedrija Stokholma
51 Espen Moe Norvēģija Tronheima
52 Frode Hagerup Norvēģija Kvernaland
53 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
54 Igor Saveljev Igaunija Tallina
55 Artūrs Verčins Latvija Rīga
56 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
57 Daniel Matysek Čehija Prāga
58 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol
59 Jan Sladek Čehija Příbram
60 Petteri Sevon Somija Vantā
61 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
62 Vegard Klippen Norvēģija Kvernaland
63 Artem Valiev Lietuva Viļņa
64 Sami Hellstrom Somija Espoo
65 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
66 Yevgen Rykun Ukraina Kijeva
67 Raivis Sternāts Latvija Rīga
68 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
69 Krystof Lebl Čehija Prāga
70 Jani Herlevi Somija Helsinki
71 Jiri Chylik ml. Čehija Prāga
72 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
73 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
74 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
75 Anette Engel Dānija Bronderslev
76 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
77 Dmytro Donets Ukraina Kijeva
78 Simon Thomas Īrija Berlin
79 Thomas Haussknecht Vācija Berlīne
80 Mathias Jacobsen Dānija Bronderslev
81 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
82 Leon Haussknecht Vācija Berlīne
83 Niko Tuominen Somija Vantā
84 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa
85 Otto Pesala Somija Oulu
86 Krystof Herold Čehija Prāga
87 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol
88 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa
89 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
90 Kimmo Eriksson Somija Turku
91 Thorbjørn F. Hestvaag Norvēģija Kverneland
92 Torbjorn Kverneland Norvēģija Kverneland
93 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa
94 Zdenek Lopaur CZE
95 Ralph Pommerenke Vācija Frankfurte pie Mainas
96 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
97 Alen Shekarev Igaunija Tallina
98 Teuvo Moisa Somija Lohja
99 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
100 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
101 Vladimir Voronov Lietuva Viļņa
102 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
103 Svein Arne Fure Norvēģija Bergena
104 Valentin Dietze Vācija Freiburg
105 Laurynas Orlauskas Lietuva Viļņa
106 Tim Tigges Vācija Hamburga
107 Elias Klimek Vācija Bad Dürkheim
108 Vadim Romanenko Baltkrievija Minska
109 Morten Aarflot Norvēģija Oslo
110 Mirko König Vācija Ķelne
111 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa
112 Vladislav Zubel Igaunija Tallina
113 Mazvydas Satkus Lietuva Viļņa
114 Roman Romanenko Baltkrievija Minska
115 Linas Vasilevicius Lietuva Viļņa
116 Darius Stasiunas Lietuva Viļņa
117 Philip Basch Vācija Diseldorfa
118 Jurgita Vasileviciene Lietuva Viļņa
119 Aliaksandr Valahanovich Baltkrievija Minska
120 Frank Rasche Vācija Unterföhring
121 Morten Mikal Brekken Norvēģija Kverneland
122 Mykola Krokhmal Ukraina Odesa