XI Чемпионат Северо-Запада, 1-й этап

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 10.10.2010 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.10.2010 11:15
Turnīra datums 10.10.2010
Dalībnieku 34
Maksimālais dalībnieku skaits 50

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Первая лига Noslēdzies 1 10.10.2010 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Матч за 23 итоговое место Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Матч за 25 итоговое место Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Матч за 27 итоговое место Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Матч за 29 итоговое место Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Матч за 31 итоговое место Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Матч за 33 итоговое место Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Матч за выход в Высшую лигу Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая лига Noslēdzies 1 10.10.2010 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 5 10.10.2010 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Oleg Dmitrichenko Krievija Sanktpēterburga 42
2 Shadrin Pavel Krievija Sanktpēterburga 39
3 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 37
4 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga 36
5 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 34
6 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 33
7 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa 31
8 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 30
9 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 28
10 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga 27
11 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 25
12 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga 24
13 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 23
14 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 21
15 Belavina Alexandra Krievija Sanktpēterburga 20
16 Василий Люторович Krievija Sanktpēterburga 19
17 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 17
18 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 16
19 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 14
20 Leushin Igor Krievija Sanktpēterburga 13
21 Kuruch Darja Krievija Sanktpēterburga 11
22 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 10
23 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 8
24 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 7
25 Александр Окунев Krievija Sanktpēterburga 6
26 Maligin Artem Krievija Sanktpēterburga 5
27 Igor Petrov Krievija Sanktpēterburga 4
28 Yalbachev Nikolay Krievija Sanktpēterburga 3
29 Vasily Posrednikov Krievija Sanktpēterburga 2
30 Brusnitsin Alex Krievija Sanktpēterburga 1
31 Tulin Maxim Krievija Sanktpēterburga 1
32 Matichev Evgeniy Krievija Sanktpēterburga 1
33 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 1
34 Isakov German Krievija Sanktpēterburga 1