7-й этап IV Открытого Кубка России. II Кубок Белого Моря

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Severodvinska
Reģistrācijas sākums Scorpion 08.04.2014 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 08.05.2014 13:00
Turnīra datums 09.05.2014
Dalībnieku 33

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификационные группы Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 30
2 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 27
3 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 25
4 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 23
5 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 21
6 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 20
7 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca 19
8 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 18
9 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 17
10 Vladimir Potapov Krievija Severodvinska 16
11 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 15
12 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 14
13 Vyacheslav Sushinin Krievija Severodvinska 13
14 Василий Бобылев Krievija Severodvinska 12
15 Denis Guselnikov Krievija Severodvinska 11
16 Андрей Гуреев Krievija Severodvinska 10
17 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 9
18 Иннокентий Федоровцев Krievija Severodvinska 8
19 Grigoriy Kazarin Krievija Čerepoveca 7
20 potapov alexandr Krievija Severodvinska 6
21 Анастасия Журавлева Krievija Severodvinska 5
22 Клавдия Журавлева Krievija Severodvinska 4
23 Евгений Потапов Krievija Severodvinska 3
24 Павел Щербаков Krievija Severodvinska 2
25 Максим Маслов Krievija Severodvinska 1
26 Тимур Азбукин Krievija Severodvinska 1
27 Grigoriy Boldyrev Krievija Severodvinska 1
28 Andrey Lebedev Krievija Arkhangel’sk 1
29 Ирина Шерстнева Krievija Severodvinska 1
30 Антон Калашников Krievija Arkhangel’sk 1
31 Сергей Копалин Krievija Arkhangel’sk 1
32 Матвей Заболотний Krievija Severodvinska 1
33 Ольга Стахеева Krievija Severodvinska 1