XIV Кубок Северо-Запада

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 19.03.2014 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 06.04.2014 00:00
Turnīra datums 06.04.2014
Dalībnieku 36

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
1/32 финала (квалификация) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Кубок СЗ Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Лига 1/4 (5-8 место) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Утешительный Кубок (9-12 место) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Лига 1/4 УК (13-16 место) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Кубок Лиги 1/16 (17-20 место) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Лига 1/16 (21-24 место) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Лига 1/32 (25-36 место) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Стыки Лиги 1/32 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 10 -
Мини финал Кубка СЗ Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 11 -
Мини финал Утешительного Кубка Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 12 -
Мини финал Кубка Лиги 1\16 Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
14-й Кубок Северо-Запада
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
3 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
4 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
5 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
6 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
7 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
8 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
9 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
10 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
11 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
12 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
13 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
14 Artem Valiev Lietuva Viļņa
15 Nikolay Ivanov Krievija Sanktpēterburga
16 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
17 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
18 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
19 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
20 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
21 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
22 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
23 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
24 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
25 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
26 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga
27 Timur Kudashev Krievija Sanktpēterburga
28 Sergey Alexeev Krievija Sanktpēterburga
29 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga
30 Евгений Орехов Krievija Sanktpēterburga
31 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
32 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
33 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
34 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
35 Рахман Багышов Krievija Sanktpēterburga
36 Рахим Багышов Krievija Sanktpēterburga