Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 19.03.2014 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 06.04.2014 00:00 |
Turnīra datums | 06.04.2014 |
Dalībnieku | 36 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
1/32 финала (квалификация) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Кубок СЗ | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Лига 1/4 (5-8 место) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Утешительный Кубок (9-12 место) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Лига 1/4 УК (13-16 место) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 6 - | ||||||||
Кубок Лиги 1/16 (17-20 место) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 7 - | ||||||||
Лига 1/16 (21-24 место) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 8 - | ||||||||
Лига 1/32 (25-36 место) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 9 - | ||||||||
Стыки Лиги 1/32 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 10 - | ||||||||
Мини финал Кубка СЗ | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 11 - | ||||||||
Мини финал Утешительного Кубка | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 12 - | ||||||||
Мини финал Кубка Лиги 1\16 | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
14-й Кубок Северо-Запада | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
4 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Anton Kiselyov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | |||
12 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
14 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | |||
15 | Nikolay Ivanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
16 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
18 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Lev Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
24 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Alexi Biorn | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Sergey Nemolot | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Timur Kudashev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
28 | Sergey Alexeev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
29 | Alexandr Borovskiy | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Евгений Орехов | Krievija | Sanktpēterburga | |||
31 | Dmitry Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
32 | Vladimir Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
33 | Vladimir Nikulov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
34 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
35 | Рахман Багышов | Krievija | Sanktpēterburga | |||
36 | Рахим Багышов | Krievija | Sanktpēterburga | |||