6-й этап IV Открытого Кубка России. V Кубок ЮФО

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Azova
Reģistrācijas sākums Scorpion 11.03.2014 15:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 04.04.2014 11:00
Turnīra datums 05.04.2014
Dalībnieku 46

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификационный турнир Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 30
2 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 27
3 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 25
4 Igor Novikov Krievija Krasnodara 23
5 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 21
6 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 20
7 Yury Volik Krievija Krasnodara 19
8 Bratko Sergey Krievija Krasnodara 18
9 Denis Chernjavsky Krievija Rostova pie Donas 17
10 Daniil Yurchenko Krievija Armavira 16
11 Igor Novikov Krievija Azova 15
12 Anton Runenkov Krievija Maskava 14
13 Vitaly Kuzmin Krievija Krasnodara 13
14 Valeriy Parfenov Krievija Rostova pie Donas 12
15 Kuzmin Mikhail Krievija Krasnodara 11
16 Vladimir Novikov Krievija Azova 10
17 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 9
18 Ivan Talovera Krievija Rostova pie Donas 8
19 Andrey Titov Krievija Krasnodara 7
20 Vladimir Krivolapov Krievija Volgograda 6
21 Aleksey Orlov Krievija Krasnodara 5
22 Ahidzhakov Aslan Krievija Enem 4
23 Viktor Maschenko Krievija Rostova pie Donas 3
24 Tatiana Orlova Krievija Krasnodara 2
25 Pavel Kiselew Krievija Volgodonska 1
26 Vasin Gleb Krievija Rostova pie Donas 1
27 Alexandr Gorlin Krievija Volgodonska 1
28 Leonid Volik Krievija Krasnodara 1
29 Mikhail Khramov Krievija Rostova pie Donas 1
30 Sergey Fiel Krievija Novorossiysk 1
31 Stanislav Mikhaylichenko Krievija Stavropol’ 1
32 Morozov Alexei Krievija Rostova pie Donas 1
33 Elina Yurchenko Krievija Armavira 1
34 Valeriy Oleynikov Krievija Rostova pie Donas 1
35 Alexander Duev Krievija Rostova pie Donas 1
36 Azad Mustafaev Krievija Rostova pie Donas 1
37 Valeryi Suprun Krievija Stavropol’ 1
38 Kosik Nikita Krievija Krasnodara 1
39 Gerhard Leihner Krievija Krasnodara 1
40 Anastasia Kiseljova Krievija Volgodonska 1
41 Lidija Kozak Krievija Volgodonska 1
42 Aleksandr Leonov Krievija Volgodonska 1
43 Vladimir Chervatjuk Krievija Rostova pie Donas 1
44 Sergei Leihner Krievija Krasnodara 1
45 Leihner Genrih Krievija Krasnodara 1
46 Goryansky Roman Krievija Pyatigorsk 1