5-й этап IV Открытого Кубка России. IV Кубок Курска - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 28.11.2013 15:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.01.2014 11:00
Turnīra datums 11.01.2014

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4644 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4568 Edgars Caics Latvija Rīga
3 4511 Atis Sīlis Latvija Rīga
4 4422 Alexey Zaharov Krievija Maskava
5 4392 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
6 4329 Alexander Miloradov Krievija Maskava
7 4218 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
8 4199 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
9 4026 Ivan Zaharov Krievija Maskava
10 3762 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
11 3618 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
12 3582 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
13 3374 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
14 3339 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
15 3309 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
16 3302 Stanislav Lutay Krievija Tula
17 3280 Raivis Sternāts Latvija Rīga
18 3215 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
19 3149 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
20 3126 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
21 2963 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
22 2934 Anton Runenkov Krievija Maskava
23 2911 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol
24 2798 Sergey Korotkiy Krievija Maskava
25 2733 Maria Miloradova Krievija Maskava
26 2709 Evgeniy Goloviznin Krievija Kursk
27 2708 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
28 2690 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
29 2646 Kirill Rudnev Krievija Maskava
30 2622 Sergey Sammal Krievija Tula
31 2551 Maxim Starkov Krievija Kursk
32 2546 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa
33 2537 Roman Bykov Krievija Kotel’niki
34 2529 Artem Valiev Lietuva Viļņa
35 2471 Dmitriy Afonin Krievija Sanktpēterburga
36 2353 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
37 2347 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
38 2306 Sergey Patekhin Krievija Kursk
39 2249 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
40 2055 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
41 2054 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
42 2009 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
43 1985 Igor Sherbakov Krievija Kursk
44 1969 Pavel Churilin Krievija Kursk
45 1948 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
46 1933 Vladimir Sannikov Krievija Kursk
47 1893 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
48 1809 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
49 1801 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol
50 1799 Igor Miloradov Krievija Maskava
51 1792 Valentyn Korabel Ukraina Irpiņa
52 1786 Denis Matveev Krievija Kursk
53 1683 Igor Novikov Krievija Azova
54 1567 Oleg Bublikov Krievija Kursk
55 1530 Dmytro Derkach Ukraina Harkiva
56 1494 Alexander Makushkin Krievija Kursk
57 1470 Alexey Baranov Krievija Maskava
58 1361 Alexey Ziborov Krievija Kursk
59 1341 Vladimir Novikov Krievija Azova
60 1332 Denys Derkach Ukraina Harkiva
61 1206 Lanita Gutieva Krievija Sochi
62 1162 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
63 1084 Igor Martynenko Ukraina Harkiva
64 1061 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
65 885 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
66 780 Sergei Chernikov Krievija Rostova pie Donas
67 774 Sergey Protasov Krievija Kursk
68 669 Kirill Kuznetsov Krievija Tula
69 663 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
70 632 Vladislav Chesnokov Krievija Kursk
71 625 Nikolay Bublikov Krievija Kursk
72 588 Alexey Legostaev Krievija Kursk
73 476 Pavel Bezrukov Krievija Kursk
74 340 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
75 317 Valeriy Parfenov Krievija Rostova pie Donas
76 301 Petr Bezrukov Krievija Kursk
77 259 Alexey Plokhikh Krievija Kursk
78 250 Alexander Churilin Krievija Kursk
79 242 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
80 238 Sergey Likhushin Krievija Kursk
81 219 Sergey Legostaev Krievija Kursk
82 207 Oksana Derkach Ukraina Harkiva
83 207 Nekhoroshih Igor Krievija Kursk
84 172 Vladimir Tarakanov Kazahstāna Almati
85 104 Semyon Kurbatov Krievija Sanktpēterburga
86 50 Khanov Stanisla Krievija Kursk
87 35 Tatiana Evdokimova Krievija Kursk
88 25 Vasin Gleb Krievija Rostova pie Donas
89 21 Vyacheslav Domashev Krievija Kursk
90 0 Michail Derevyanchenko Krievija Maskava