5-й этап IV Открытого Кубка России. IV Кубок Курска

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kursk
Reģistrācijas sākums Scorpion 28.11.2013 15:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.01.2014 11:00
Turnīra datums 11.01.2014
Dalībnieku 91

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Atis Sīlis Latvija Rīga 30
2 Alexey Zaharov Krievija Maskava 27
3 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga 25
4 Ivan Zaharov Krievija Maskava 23
5 Dmitriy Koshman Krievija Maskava 21
6 Edgars Caics Latvija Rīga 20
7 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 19
8 Alexander Miloradov Krievija Maskava 18
9 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 17
10 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ 16
11 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 15
12 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol 14
13 Stanislav Lutay Krievija Tula 13
14 Stepan Korotkiy Krievija Maskava 12
15 Evgeniy Goloviznin Krievija Kursk 11
16 Anton Runenkov Krievija Maskava 10
17 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa 9
18 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 8
19 Artem Valiev Lietuva Viļņa 7
20 Sergey Sammal Krievija Tula 6
21 Raivis Sternāts Latvija Rīga 5
22 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 4
23 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 3
24 Pavel Churilin Krievija Kursk 2
25 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 1
26 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga 1
27 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk 1
28 Sergey Korotkiy Krievija Maskava 1
29 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 1
30 Valentyn Korabel Ukraina Irpiņa 1
31 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 1
32 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns 1
33 Kirill Rudnev Krievija Maskava 1
34 Maria Miloradova Krievija Maskava 1
35 Igor Sherbakov Krievija Kursk 1
36 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva 1
37 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 1
38 Sergey Patekhin Krievija Kursk 1
39 Alexey Ziborov Krievija Kursk 1
40 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 1
41 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 1
42 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 1
43 Sergei Chernikov Krievija Rostova pie Donas 1
44 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva 1
45 Kirill Kuznetsov Krievija Tula 1
46 Dmitriy Afonin Krievija Sanktpēterburga 1
47 Dmytro Derkach Ukraina Harkiva 1
48 Alexander Makushkin Krievija Kursk 1
49 Vladimir Sannikov Krievija Kursk 1
50 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils 1
51 Alexey Baranov Krievija Maskava 1
52 Sergey Ivanov Krievija Kursk 1
53 Vladimir Novikov Krievija Azova 1
54 Maxim Starkov Krievija Kursk 1
55 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol 1
56 Denis Matveev Krievija Kursk 1
57 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 1
58 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva 1
59 Igor Novikov Krievija Azova 1
60 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva 1
61 Igor Miloradov Krievija Maskava 1
62 Oleg Bublikov Krievija Kursk 1
63 Roman Bykov Krievija Kotel’niki 1
64 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka 1
65 Denys Derkach Ukraina Harkiva 1
66 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ) 1
67 Igor Martynenko Ukraina Harkiva 1
68 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 1
69 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 1
70 Lanita Gutieva Krievija Sochi 1
71 Alexey Plokhikh Krievija Kursk 1
72 Vladimir Tarakanov Kazahstāna Almati 1
73 Alexander Churilin Krievija Kursk 1
74 Nikolay Bublikov Krievija Kursk 1
75 Vladislav Chesnokov Krievija Kursk 1
76 Pavel Bezrukov Krievija Kursk 1
77 Oksana Derkach Ukraina Harkiva 1
78 Alexey Legostaev Krievija пос. Мармыжи (Курская область) 1
79 Nekhoroshih Igor Krievija Kursk 1
80 Sergey Likhushin Krievija Kursk 1
81 Sergey Legostaev Krievija Kursk 1
82 Valeriy Parfenov Krievija Rostova pie Donas 1
83 Semyon Kurbatov Krievija Sanktpēterburga 1
84 Sergey Protasov Krievija Kursk 1
85 Andrey Chaplygin Krievija Kursk 1
86 Vasin Gleb Krievija Rostova pie Donas 1
87 Petr Bezrukov Krievija Kursk 1
88 Tatiana Evdokimova Krievija Kursk 1
89 Khanov Stanisla Krievija Kursk 1
90 Vyacheslav Domashev Krievija Kursk 1
91 Michail Derevyanchenko Krievija Maskava 1