Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 26.10.2013 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 27.10.2013 10:30 |
Turnīra datums | 27.10.2013 |
Dalībnieku | 28 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги 2 и 3 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Лига 1 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Высшая лига (квалификация) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | |||
4 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Nikolay Ivanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Dmitriy Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
14 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Dasha Obukhova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
16 | Lev Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Vladimir Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
18 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Georgiy Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Sergey Nemolot | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Grigoriy Rozov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
24 | German Bykovskij | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Rodion Sinitsyn | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Dima Gerasimov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Matvey Kryazhev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
28 | Timofey Kryazhev | Krievija | Sanktpēterburga | |||