2-й этап IV Открытого Кубка России. XIII Чемпионат Москвы

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Maskava
Reģistrācijas sākums Scorpion 28.07.2013 09:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 17.08.2013 08:00
Turnīra datums 17.08.2013
Dalībnieku 35

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификационный турнир Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Вторая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Высшая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Dmitriy Koshman Krievija Maskava 30
2 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 27
3 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga 25
4 Ivan Zaharov Krievija Maskava 23
5 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 21
6 Stanislav Lutay Krievija Tula 20
7 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 19
8 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 18
9 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 17
10 Anton Runenkov Krievija Maskava 16
11 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 15
12 Andrey Kolybelnikov Krievija Maskava 14
13 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava 13
14 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 12
15 Totchasov Pavel Krievija Maskava 11
16 Sergey Sammal Krievija Tula 10
17 Vladimir Egorov Krievija Maskava 9
18 Kirill Rudnev Krievija Maskava 8
19 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 7
20 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 6
21 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 5
22 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 4
23 Roman Bykov Krievija Kotel’niki 3
24 Subbotin Alexey Krievija Odincova 2
25 Alexey Baranov Krievija Maskava 1
26 Yury Volik Krievija Krasnodara 1
27 Ahidzhakov Aslan Krievija Enem 1
28 Gavrilov Aleksei Krievija Maskava 1
29 Popov Yriy Krievija Maskava 1
30 pugachev sergey Krievija Zheleznodorozhnyy 1
31 Leonid Volik Krievija Krasnodara 1
32 Maksim Stolpasov Krievija Inta 1
33 Urakaev Anton Krievija Maskava 1
34 Razumakhin Mikhail Krievija Maskava 1
35 Daria Zemlyanaya Krievija Mitišči 1