1-й этап IV Открытого Кубка России. XIV Кубок Поволжья.

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Nizhniy Novgorod
Reģistrācijas sākums Scorpion 09.07.2013 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 27.07.2013 10:00
Turnīra datums 28.07.2013
Dalībnieku 46

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификационный турнир Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 30
2 Totchasov Pavel Krievija Maskava 27
3 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 25
4 Anton Runenkov Krievija Maskava 23
5 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 21
6 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 20
7 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 19
8 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 18
9 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 17
10 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 16
11 Dmitrii Bochkarev Krievija Nizhniy Novgorod 15
12 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 14
13 Maria Miloradova Krievija Maskava 13
14 Sergey Kovankin Krievija Nizhniy Novgorod 12
15 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod 11
16 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 10
17 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 9
18 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 8
19 Butov Vitaliy Krievija Maskava 7
20 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 6
21 Daniil Yurchenko Krievija Armavira 5
22 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 4
23 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 3
24 Andrey Bezrukov Krievija Samāra 2
25 Lanita Gutieva Krievija Sochi 1
26 Igor Novikov Krievija Azova 1
27 Sergey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
28 Alexey Panyaev Krievija Nizhniy Novgorod 1
29 Alexandr Volozhanin Krievija Nizhniy Novgorod 1
30 Alexey Baranov Krievija Maskava 1
31 Aleksey Orlov Krievija Krasnodara 1
32 Olga Glazunova Krievija Nizhniy Novgorod 1
33 Taisia Ankudimova Krievija Nizhniy Novgorod 1
34 Elnara Abasova Krievija Nizhniy Novgorod 1
35 Igor Miloradov Krievija Maskava 1
36 Вадим Фишман Krievija Nizhniy Novgorod 1
37 Panyaeva Olesya Krievija Nizhniy Novgorod 1
38 Sergey Dunichkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
39 Elina Yurchenko Krievija Armavira 1
40 Andrey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
41 Urakaev Anton Krievija Maskava 1
42 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 1
43 Dmitriy Vityugov Krievija Nizhniy Novgorod 1
44 Rybushkina Daria Krievija Nizhniy Novgorod 1
45 Дмитрий Журавлев Krievija Kirova 1
46 Isaev Maxim Krievija Volgograda 1