20-й Чемпионат Северо-Запада

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese Санкт-Петербург, пр. Энгельса, 133, ПМЦ МИР (клуб Маска)
Telefona numurs +7 (911) 033-58-66 Ирина Белавина
Reģistrācijas sākums Scorpion 27.02.2020 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 21.03.2020 14:30
Turnīra datums 21.03.2020
Время начала 14.30
Dalībnieku 35
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
лиги Noslēdzies 1 21.03.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Верхний плей-офф Noslēdzies 7 21.03.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Нижний плей-офф Noslēdzies 5 21.03.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Итоги 20 ЧСЗ
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 421
2 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 388
3 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga 372
4 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 357
5 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 350
6 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 343
7 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 331
8 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 320
9 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 311
10 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 303
11 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 299
12 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga 292
13 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga 282
14 Artur Danilov Krievija Sanktpēterburga 269
15 Georgi Obuchov Krievija Sanktpēterburga 258
16 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 244
17 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 192
18 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 141
19 Konstantin Sitnikov Krievija Sanktpēterburga 84
20 Ярослав Барышев Krievija Sanktpēterburga 30
21 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga 18
22 Павел Красавин Krievija Sanktpēterburga 16
23 Максим Евдокимов Krievija Sanktpēterburga 15
24 Михаил Хорев Krievija Sanktpēterburga 14
25 Руслан Пасечник 12
26 Артем Лавров Krievija Sanktpēterburga 11
27 Саша Архипенко Krievija Sanktpēterburga 10
28 Тимофей Кудрявцев Krievija Sanktpēterburga 9
29 Иван Бортяков Krievija Sanktpēterburga 8
30 Игорь Шеляков Krievija Sanktpēterburga 7
31 Виталий Смирнов Krievija Sanktpēterburga 6
32 Андрей Бортяков Krievija Sanktpēterburga 4
33 Ярослав Коренков Krievija Sanktpēterburga 3
34 Михаил Воробьёв 2
35 Виктор Петров Krievija Sanktpēterburga 1