XXVIII Чемпионат Санкт-Петербурга 3 этап. Мастера - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 27.02.2020 19:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 09.03.2020 10:30
Turnīra datums 09.03.2020

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 3624 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 445
2 3304 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 422
3 3188 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 408
4 3163 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 399
5 3039 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 387
6 2775 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 375
7 2774 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 366
8 2739 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 361
9 2712 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 358
10 2673 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 354
11 2506 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga 349
12 2496 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 343
13 2456 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 336
14 2433 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 330
15 2431 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 325
16 2406 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 321
17 2388 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 316
18 2375 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga 311
19 2370 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 306
20 2350 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 296
21 2250 Aleksandr Spirin Krievija Barnaula 284
22 2085 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 269
23 1866 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 252
24 1774 Mikhail Kovalenko Krievija Sanktpēterburga 238
25 1724 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 223
26 1723 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 212
27 1485 Yakunchikov Andrey Krievija Sanktpēterburga 204
28 1404 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 198
29 1370 Bogomolov Aleksei Krievija Sanktpēterburga 188
30 1361 Georgiy Belov Krievija Sanktpēterburga 176
31 1309 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 163
32 1260 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 146
33 1160 Михаил Богомолов Krievija Sanktpēterburga 129
34 584 Yakunchikov Nikita Krievija Sanktpēterburga 108
35 487 Misha Ushakov Krievija Sanktpēterburga 83
36 464 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga 56
37 360 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 33
38 177 Павел Красавин Krievija Sanktpēterburga 15
39 110 Михаил Дорогов Krievija Sanktpēterburga 5
40 0 Мирослав Романов Krievija Sanktpēterburga 4
41 0 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga 3
42 0 Jury st. Porinets Krievija Sanktpēterburga 2
43 0 Timofey Satcenko Krievija Sanktpēterburga 1