XXVIII Чемпионат Санкт-Петербурга 3 этап. Мастера

Турнир в актовом зале школы 171 на 4 этаже.
Регистрация на месте 10.00-10.30
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese школа 171. ул.Маяковского, 9
Telefona numurs +79213889821
E-mail vskorobogatov@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 27.02.2020 19:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 09.03.2020 10:30
Turnīra datums 09.03.2020
Время начала 11.00
Dalībnieku 36
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 09.03.2020 11:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Первая Лига Noslēdzies 1 09.03.2020 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 09.03.2020 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-Офф Noslēdzies 7 09.03.2020 16:15 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 100 445
2 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 97 422
3 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 95 408
4 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 93 399
5 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 91 387
6 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 90 375
7 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 89 366
8 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 88 361
9 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 87 358
10 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 86 354
11 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 85 349
12 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 84 343
13 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga 83 336
14 Aleksandr Spirin Krievija Barnaula 82 330
15 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 81 325
16 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 80 321
17 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 79 316
18 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 78 311
19 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga 77 306
20 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 76 296
21 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 75 284
22 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 74 269
23 Mikhail Kovalenko Krievija Sanktpēterburga 73 252
24 Yakunchikov Nikita Krievija Sanktpēterburga 72 238
25 Bogomolov Aleksei Krievija Sanktpēterburga 71 223
26 Yakunchikov Andrey Krievija Sanktpēterburga 70 212
27 Михаил Богомолов Krievija Sanktpēterburga 69 204
28 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 68 198
29 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 67 188
30 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 66 176
31 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 65 163
32 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 64 139
33 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 63 116
34 Georgiy Belov Krievija Sanktpēterburga 62 104
35 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga 61 82
36 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 60 1