Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Telefona numurs | +74956446020 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 11.02.2020 20:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.03.2020 12:00 |
Turnīra datums | 14.03.2020 |
Время начала | 10.00 |
Dalībnieku | 107 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 14.03.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | 14.03.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 14.03.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | 830 | ||||
2 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | 799 | ||||
3 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 780 | ||||
4 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 763 | ||||
5 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 740 | ||||
6 | Raivis Miglinieks | Latvija | Rīga | 715 | ||||
7 | Rainers Kalniņš | Latvija | Inčukalns | 694 | ||||
8 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 674 | ||||
9 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | 661 | ||||
10 | Maxim Chegaev | Krievija | Jekaterinburga | 649 | ||||
11 | Alexey Artuchov | Krievija | Kursk | 643 | ||||
12 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | 635 | ||||
13 | Boris Velmoga | Krievija | Sanktpēterburga | 628 | ||||
14 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 621 | ||||
15 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 616 | ||||
16 | Ksenia Oboeva | Krievija | Sanktpēterburga | 612 | ||||
17 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 609 | ||||
18 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | 605 | ||||
19 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | 599 | ||||
20 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | 594 | |||||
21 | Emil Mumdzhi | Krievija | Kazaņa | 588 | ||||
22 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 581 | ||||
23 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | 576 | ||||
24 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 568 | ||||
25 | Daniil Perov | Krievija | Sanktpēterburga | 561 | ||||
26 | Egor Zaytsev | Krievija | Čerepoveca | 557 | ||||
27 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 554 | ||||
28 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 548 | ||||
29 | Vadim Matveev | Krievija | Sanktpēterburga | 539 | ||||
30 | Alexander Enyushin | Krievija | Kazaņa | 529 | ||||
31 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 519 | ||||
32 | Hanna Ivantsova | Ukraina | Kijeva | 515 | ||||
33 | Alexey Korotkiy | Krievija | Nizhniy Novgorod | 512 | ||||
34 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | 511 | ||||
35 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 509 | ||||
36 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 507 | ||||
37 | Ismagil Iksanov | Krievija | Kazaņa | 505 | ||||
38 | Artur Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 503 | ||||
39 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | 501 | ||||
40 | Semyon Bityukov | Krievija | Sanktpēterburga | 500 | ||||
41 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | 499 | ||||
42 | Aleksey Bobushkin | Krievija | Arkhangel’sk | 498 | ||||
43 | Kapitolina Semagina | Krievija | Kazaņa | 497 | ||||
44 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | 495 | ||||
45 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | 493 | ||||
46 | Denis Guselnikov | Krievija | Severodvinska | 489 | ||||
47 | Roman Aganichev | Krievija | Ivanova | 484 | ||||
48 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 479 | ||||
49 | Mikhail Kovalenko | Krievija | Sanktpēterburga | 472 | ||||
50 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | 469 | ||||
51 | Vladimir Kiselev | Krievija | Kursk | 465 | ||||
52 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 462 | ||||
53 | Kirill Rudnev | Krievija | Maskava | 460 | ||||
54 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | 456 | ||||
55 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | 452 | ||||
56 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | 449 | ||||
57 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | 442 | ||||
58 | Maksim Avgustov | Krievija | Novokuzņecka | 435 | ||||
59 | Dmitriy Lyapin | Krievija | Arkhangel’sk | 428 | ||||
60 | Olga Glazunova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 420 | ||||
61 | Pavel Simonov | Krievija | Sanktpēterburga | 417 | ||||
62 | Alexander Prokopov | Krievija | Maskava | 416 | ||||
63 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | 414 | ||||
64 | Alexey Skrobanskiy | Krievija | Arkhangel’sk | 411 | ||||
65 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | 405 | ||||
66 | Ramil Galiev | Krievija | Kazaņa | 398 | ||||
67 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | 392 | ||||
68 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | 383 | ||||
69 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | 378 | ||||
70 | Artem Smirnov | Krievija | Kazaņa | 374 | ||||
71 | Roman Bykov | Krievija | Kotel’niki | 371 | ||||
72 | Sergey Kudinov | Krievija | Chernyakhovsk | 369 | ||||
73 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | 368 | ||||
74 | Dmitry Krasyuk | Krievija | Novosibirska | 364 | ||||
75 | Alexandr Krivilev | Krievija | Jekaterinburga | 360 | ||||
76 | Konstantin Gorshkov | Krievija | Kazaņa | 356 | ||||
77 | Pavel Syzrancev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 347 | ||||
78 | Nikita Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 340 | ||||
79 | Alexey Balitskiy | Krievija | Maskava | 333 | ||||
80 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | 327 | ||||
81 | Shirskiy Artem | Krievija | Sanktpēterburga | 323 | ||||
82 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 319 | ||||
83 | Ilya Timofeev | Krievija | Jaroslavļa | 315 | ||||
84 | Semichev Alexandr | Krievija | Čerepoveca | 308 | ||||
85 | Konstantin Sitnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 293 | ||||
86 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | 278 | ||||
87 | Konstantin Barabash | Krievija | Kazaņa | 263 | ||||
88 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | 246 | ||||
89 | Aleksandr Yakovenko | Krievija | Jekaterinburga | 239 | ||||
90 | Semen Ivanov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 232 | ||||
91 | Maksim Maksimov | Krievija | Sanktpēterburga | 223 | ||||
92 | Panyov Nikita | Krievija | Ivanova | 214 | ||||
93 | Еvgeniy Кozin | Krievija | Novokuzņecka | 205 | ||||
94 | Andrey Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 196 | ||||
95 | Kirill Vasilev | Krievija | Maskava | 188 | ||||
96 | Dmitry Melnikov | Krievija | Kazaņa | 182 | ||||
97 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | 176 | ||||
98 | Andrey Babintsev | Krievija | Maskava | 163 | ||||
99 | Yuriy Morozov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 144 | ||||
100 | Anton Urakaev | Krievija | Maskava | 124 | ||||
101 | Andrey Stolyarov | Krievija | Maskava | 105 | ||||
102 | Viktor Gomziakov | Krievija | Kirova | 88 | ||||
103 | Oleg Sokolov | Krievija | Sanktpēterburga | 75 | ||||
104 | Андрей Битюков | Krievija | Sanktpēterburga | 63 | ||||
105 | Vladimir Borisevich | Krievija | Maskava | 54 | ||||
106 | Safiullina Sofya | Krievija | Kazaņa | 48 | ||||
107 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | 1 | ||||