MOSCOW OPEN 2020. Super Series WT ITHF.

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Maskava
Telefona numurs +74956446020
E-mail board-hockey@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 11.02.2020 20:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.03.2020 12:00
Turnīra datums 14.03.2020
Время начала 10.00
Dalībnieku 107
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 14.03.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 14.03.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 7 14.03.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Sergey Ivanov Krievija Kursk 830
2 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga 799
3 Denis Matveev Krievija Kursk 780
4 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 763
5 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 740
6 Raivis Miglinieks Latvija Rīga 715
7 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 694
8 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 674
9 Andrey Chaplygin Krievija Kursk 661
10 Maxim Chegaev Krievija Jekaterinburga 649
11 Alexey Artuchov Krievija Kursk 643
12 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 635
13 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 628
14 Anton Runenkov Krievija Maskava 621
15 Alexander Galkin Krievija Volgograda 616
16 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 612
17 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 609
18 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca 605
19 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 599
20 Jevgeny Tsupko Izraēla 594
21 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 588
22 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 581
23 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 576
24 Stanislav Lutay Krievija Tula 568
25 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga 561
26 Egor Zaytsev Krievija Čerepoveca 557
27 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 554
28 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 548
29 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 539
30 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 529
31 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 519
32 Hanna Ivantsova Ukraina Kijeva 515
33 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod 512
34 Yury Volik Krievija Krasnodara 511
35 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 509
36 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 507
37 Ismagil Iksanov Krievija Kazaņa 505
38 Artur Danilov Krievija Sanktpēterburga 503
39 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 501
40 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 500
41 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava 499
42 Aleksey Bobushkin Krievija Arkhangel’sk 498
43 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa 497
44 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 495
45 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 493
46 Denis Guselnikov Krievija Severodvinska 489
47 Roman Aganichev Krievija Ivanova 484
48 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 479
49 Mikhail Kovalenko Krievija Sanktpēterburga 472
50 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca 469
51 Vladimir Kiselev Krievija Kursk 465
52 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 462
53 Kirill Rudnev Krievija Maskava 460
54 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 456
55 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 452
56 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 449
57 Vladimir Orlov Krievija Maskava 442
58 Maksim Avgustov Krievija Novokuzņecka 435
59 Dmitriy Lyapin Krievija Arkhangel’sk 428
60 Olga Glazunova Krievija Nizhniy Novgorod 420
61 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 417
62 Alexander Prokopov Krievija Maskava 416
63 Leonid Volik Krievija Krasnodara 414
64 Alexey Skrobanskiy Krievija Arkhangel’sk 411
65 Petr Mozhaev Krievija Maskava 405
66 Ramil Galiev Krievija Kazaņa 398
67 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 392
68 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 383
69 Maria Miloradova Krievija Maskava 378
70 Artem Smirnov Krievija Kazaņa 374
71 Roman Bykov Krievija Kotel’niki 371
72 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk 369
73 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 368
74 Dmitry Krasyuk Krievija Novosibirska 364
75 Alexandr Krivilev Krievija Jekaterinburga 360
76 Konstantin Gorshkov Krievija Kazaņa 356
77 Pavel Syzrancev Krievija Nizhniy Novgorod 347
78 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 340
79 Alexey Balitskiy Krievija Maskava 333
80 Sergey Nekrasov Krievija Maskava 327
81 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 323
82 Alexey Baranov Krievija Maskava 319
83 Ilya Timofeev Krievija Jaroslavļa 315
84 Semichev Alexandr Krievija Čerepoveca 308
85 Konstantin Sitnikov Krievija Sanktpēterburga 293
86 Yuriy Popov Krievija Maskava 278
87 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 263
88 Evgenii Solovev Krievija Kļina 246
89 Aleksandr Yakovenko Krievija Jekaterinburga 239
90 Semen Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 232
91 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 223
92 Panyov Nikita Krievija Ivanova 214
93 Еvgeniy Кozin Krievija Novokuzņecka 205
94 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 196
95 Kirill Vasilev Krievija Maskava 188
96 Dmitry Melnikov Krievija Kazaņa 182
97 Sergey Pugachev Krievija Zheleznodorozhnyy 176
98 Andrey Babintsev Krievija Maskava 163
99 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod 144
100 Anton Urakaev Krievija Maskava 124
101 Andrey Stolyarov Krievija Maskava 105
102 Viktor Gomziakov Krievija Kirova 88
103 Oleg Sokolov Krievija Sanktpēterburga 75
104 Андрей Битюков Krievija Sanktpēterburga 63
105 Vladimir Borisevich Krievija Maskava 54
106 Safiullina Sofya Krievija Kazaņa 48
107 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava 1