Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Rostova pie Donas |
Adrese | ул. Таганрогская 161/ Региональный Дом Офицеров |
Telefona numurs | 89085102715 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 20.01.2020 20:20 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 28.02.2020 23:40 |
Turnīra datums | 29.02.2020 |
Время начала | 11.00 |
Dalībnieku | 49 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 29.02.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | 29.02.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Noslēdzies | 1 | 29.02.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Малый Плей-офф | Noslēdzies | 5 | 29.02.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 29.02.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | 595 | |||
2 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 27 | 543 | |||
3 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 25 | 511 | |||
4 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 23 | 479 | |||
5 | Denis Chernjavsky | Krievija | Rostova pie Donas | 21 | 419 | |||
6 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | 20 | 376 | |||
7 | Vadim Matveev | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | 333 | |||
8 | Mikhail Ivanov | Krievija | Rostova pie Donas | 18 | 291 | |||
9 | Roman Ivanov | Krievija | Rostova pie Donas | 17 | 264 | |||
10 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 16 | 244 | |||
11 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | 15 | 224 | |||
12 | Vladimir Novikov | Krievija | Azova | 14 | 192 | |||
13 | Valeriy Parfenov | Krievija | Rostova pie Donas | 13 | 172 | |||
14 | Alexandr Dyomin | Krievija | Bataysk | 12 | 139 | |||
15 | Yuri Fedotov | Krievija | Bataysk | 11 | 108 | |||
16 | Sergey Fiel | Krievija | Novorossiysk | 10 | 89 | |||
17 | Alexandr Gorlin | Krievija | Volgodonska | 9 | 71 | |||
18 | Nikita Polyanskiy | Krievija | Rostova pie Donas | 8 | 66 | |||
19 | Dmitriy Chepinskiy | Krievija | Rostova pie Donas | 7 | 59 | |||
20 | Denis Repkin | Krievija | Kagal’nitskaya | 6 | 48 | |||
21 | Anastasiya Kiselyova | Krievija | Volgodonska | 5 | 41 | |||
22 | Pavel Volkov | Krievija | Rostova pie Donas | 4 | 40 | |||
23 | Daniil Zaikin | Krievija | Rostova pie Donas | 3 | 38 | |||
24 | Maksim Repkin | Krievija | Kagal’nitskaya | 2 | 37 | |||
25 | Mikhail Alekhin | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 36 | |||
26 | Alexander Duev | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 34 | |||
27 | Maxim Lavrinov | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 33 | |||
28 | Vasili Tulaev | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 1 | 31 | |||
29 | Pavel Kolesnikov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 1 | 30 | |||
30 | Lidija Kozak | Krievija | Volgodonska | 1 | 28 | |||
31 | Evgeniy Ermakov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 1 | 27 | |||
32 | Nick Korsunov | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 25 | |||
33 | Aleksandra Kachalova | Krievija | Bataysk | 1 | 24 | |||
34 | ALEKSANDR KORSUNOV | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 23 | |||
35 | Edmon Akopian | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 21 | |||
36 | Alexei Chmykhalov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 1 | 20 | |||
37 | Yulia Kurilova | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 18 | |||
38 | Igor Karasyov | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 17 | |||
39 | Artem Bederdinov | Krievija | Bataysk | 1 | 15 | |||
40 | Evgeny Logachev | Krievija | Kagal’nitskaya | 1 | 14 | |||
41 | Artjom Voropajev | Krievija | Vladivostoka | 1 | 13 | |||
42 | Nikita Logachev | Krievija | Kagal’nitskaya | 1 | 11 | |||
43 | Nikita Butenko | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 10 | |||
44 | Nikita Belokon | Krievija | Kagal’nitskaya | 1 | 8 | |||
45 | Alexander Bitkov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 1 | 7 | |||
46 | Artem Cmyhalov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 1 | 5 | |||
47 | Nikolai Semenihev | Krievija | Волгодонск | 1 | 4 | |||
48 | Danila Logachev | Krievija | Kagal’nitskaya | 1 | 2 | |||
49 | Anton Miloslavskiy | Krievija | Bataysk | 1 | 1 | |||